V LESE FEST – ŽIJE(M)! | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

V LESE FEST – ŽIJE(M)!


Termín: 25.06.2021 15:00 - 25.06.2021 21:00
Místo: Medvědí louka U Stapu v lesoparku Borky

Obecně prospěšná společnost Prostor Plus a Školka v lese vás zvou na 3. ročník festivalu (nejen) pro rodiny s dětmi (Oslava konce školního roku a začátku prázdnin). Festival se koná v pátek 25. 6. od 15 do 21 hodin tradičně na Medvědí louce U Stapu v lesoparku Borky v Kolíně.

Pohodové odpoledne plné radosti a aktivit to je V LESE FEST. Symbolem a jemným motivem 3. ročníku festivalu je proto bušící srdce a život jako takový.

Skvělou zprávou je, že i přes bohatý program je vstupné zcela dobrovolné – podpořit můžete jednotlivé aktivity dle vašeho uvážení. Samotný vstup do areálu je zdarma.

Festival se chystá v areálu medvědí louky U Stap baru v lesoparku Borky. Program začíná v 15 hodin a můžete se těšit na divadlo 100 opic, kapelu Chytej ušima, akrobatické vystoupení místních Flying Boys, taneční soubor Čercheničky či funkovou kapelu Pharamis.

Děti se mohou těšit na čtení pohádek či otevření nové naučné stezky Školky v lese – stezka veverky Agáty.  Nebudou chybět ani Vlesefestové dílničky, kadeřnictví či kolotoč řezbáře Matěje. O dobré občerstvení se postarají lokální prodejci a v kaštanové aleji si mohou návštěvníci koupit drobné rukodělné radosti na mini trhu od regionálních výrobců. Celým odpolednem budou provázet moderátorky Naty & Bibi.

Přijďte a užijte si začátek léta v Kolíně tak, jak ho neznáte.

Tým V lese festu a parťáci festivalu

město Kolín / NF Tesco / NROS / JON.CZ / Colognia press / AVE Kolín / Tamer – lokální výrobce a prodejce vodítek pro psy / Kopos Kolín / Středočeský kraj / V lese fest podporuje Carpe Orbis z.s., která se zaměřuje na neformální vzdělávání dětí.

Festival bude realizován dle aktuálních vládních opatření týkajících se COVID 19.


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

V_LESE_FEST_3_A2

Přílohy

V_LESE_FEST_3_A2 (1,6 MB)