VINNY APPICE BAND, MOTORBAND, THE AGONY | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

VINNY APPICE BAND, MOTORBAND, THE AGONY


Termín: 25.11.2017 20:00 - 26.11.2017 01:00
Místo: MSD

Jeden z nejvýznamnějších a nejuznávanějších rockových bubeníků, člen skupin BLACK SABBATH, DIO a HEAVEN & HELL - Vinny Appice, přijíždí do ČR na jediné vystoupení v rámci svého turné nazvaného The Mob Rules Live.
Jak již samotný název turné napovídá, bude program tvořen největšími hity kapel, kterými v minulosti prošel, nahrál spousty vynikajících alb a několikrát objel planetu Zemi.
Newyorský rodák Appice je mladším bratrem dalšího skvělého bubeníka Carmina, známého jako člena legendárních Vanilla Fudge nebo Ozzy Osbourne Bandu. Vinnie sám na sebe upozornil prvně v doprovodné skupině kytarového virtuoza Ricka Derringera, odkud záhy následovala cesta do hvězdných Black Sabbath. Po několikaletém koncertování a nahrávání s BS, odchází se zpěvákem Ronnie James Diem, aby společné odstartovali neméně slavnou formaci Dio. Spolupracuje na mnoha dalších projektech a v letech nedávných se opět spojí s BS,aby společně s Iommim, Butlerem a Diem, pokračovali pod názvem Heaven & Hell.
Právě probíhající turné Mob Rules není však pouze nějakou bubenickou exhibicí, ale plnokrevnou hard rockovou show se vším všudy a poctou rockovým bardům po jejichž boku strávil většinu svého bubenického života. Kromě Appice tvoří koncertní kapelu další ostřílení matadoři - baskytarista Don Roxx (Kee Marcello, Blaze Bayley), Fabio Cerrone - kytara (Eric Martin, Marco Mendoza Band) a vynikající zpěvák Piero Leporale (Uli Jon Roth).
Speciálním hostem večera je česká metalová legenda MOTORBAND, mašina pohlcující všechny milovníky heavy metalu, rocku a dalších žánrů. Zkušení muzikanti vydali k 30. výročí kapely hudební film Restart a v nedávné době i nové album nazvané prostě V. Skupina koncertuje v sestavě Libor Matějčík a Jan Jiříček (kytary), Karel Adam (basa), Ivo Batoušek (bicí) a Luděk Struhař (zpěv). Je jedním z neochvějných pilířů české metalové scény a její členy jsme v minulosti mohli vidět například i v kapelách Vitacit, Kreyson a mnoha dalších.
THE AGONY - tato mladá, ale skvěle našlápnutá dívčí kapela odstartuje celý večer svým setem, plným pozitivní energie a poctivého rock´n´rollu. Svou hudbu samozřejmě nepředstaví kolínskému publiku poprvé, protože část kapely je zde vyloženě v domácím prostředí, což je samozřejmě s povděkem kvitováno. Kromě vlastní řady koncertů u nás i jinde v Evropě, již vešly v podvědomí také předskakováním takovým hvězdám rockového nebe, jako jsou britské Girlschool, japonští metalový králové Loudness, ex-zpěvák Iron Maiden Blaze Bayley nebo "šílený" bubeník Mike Terrana (ex-Rage, Tarja). Nutno podotknout také jejich účast na festivalu Masters Of Rock ve Vizovicích a to hned na hlavní scéně a samozřejmě zcela nové album, které je na spadnutí.

vstupenky v předprodeji 350,- Kč

               v den konání 400,- Kč

 


Zadal: Městský společenský dům v Kolíně