Turistické mobilní aplikace a geolokační hry | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Turistické mobilní aplikace a geolokační hry

PDF E-mail Print

KOLÍN V MOBILU

Mobilní aplikace pro občany Kolína

Kromě aktuálního přehledu kulturních, sportovních a společenských akcí pořádaných v Kolíně, novinek z Kolína a jízdních řádů Vám aplikace nabídne PRŮVODCE po kolínských památkách. Projděte si navržené prohlídkové trasy a dozvíte se vše o kolínských zajímavostech.

1. aplikaci si můžete stáhnout na stránce http://eternal.cz/kolin

2. vyhledáním Kolín v mobilu v Obchod Play (Android), App Store (iPhone) nebo Windows Store (WindowsPhone).

 

TURISTA V MOBILU

Jedna z nejlepších turistických aplikací, která vám pomáhá při plánování výletů víc než 5000 tras a návštěv zajímavých míst České republiky. Ihned budete mít k dispozici kompletní turistické informace z dané oblasti. Vždy budete mít jistý cíl cesty a (červeně) značenou nejlepší trasu, na které Vám nic zajímavého neunikne. Aplikace Vám poskytne informace o městech a jejich nejlepších bodech zájmu, včetně fotografií, kontaktů, kulturních akcí a odkazů na webové stránky či důležitá telefonní čísla.

Aplikaci lze stáhnout na stránce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.aspa.turistavmobilu
 

 

DARUMA Go!

Turistická a zároveň komerční aplikace - k dispozici je díky mobilní aplikaci stažené do vlastního telefonu nejen úplná legenda městských památek a zajímavostí, ale také podle jednotlivých kategorií uspořádaná nabídka ve městě dostupných služeb.

Google play

AppStore

 

KOLÍNSKÝ DRAČÍ PORTÁL 

Pomozte drakovi Vítkovi nalézt v Kolíně bájný dračí portál, který je vstupem do dračí říše. Jen tam se totiž může zbavit svého prokletí ... možná :)

Nově spuštěná geolokační hra, ve které hráči mají za úkol ve svém chytrém telefonu pomoci drakovi nalézt onen bájný portál, který je vstupem do dračí říše. Každý může tuto výzvu přijmout a zasloužit se o to, aby se Vítek zbavil svého prokletí. Stačí mít pouze k dispozici chytrý telefon, v něm staženou bezplatnou aplikaci GEOFUN a hru s názvem „Kolínský dračí portál“.

Start je v Kolíně před Radnicí.

webová prezentace hry:  www.geofun.cz/kolinsky-draci-portal/

 


Poslední úprava: 20.06.2018 10:00:27, Kateřina Tesařová

Obrázky

50_promo - velk-o1b 45_draci portal 62_geofun_180x180 64_tvm 28_kolin