Ubytování | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Ubytování

PDF E-mail Print

Hotel Theresia

Hotel Theresia je  tříhvězdičkový hotel, který disponuje restaurací (včetně denního menu), wellness centrem, prostorem pro pořádání konferencí, svateb a samozřejmě velkou ubytovací kapacitou. Architektonicky zajímavě řešená budova vznikla podle návrhu architekta George F. Klisaka, který se pro tento projekt nechal inspirovat svým pobytem v New Yorku.

 

Villa romantica

Moderní, čtyřhvězdičkový hotel v klidném prostředí vilové čtvrti města Kolín.

Architektonicky zajímavá budova hotelu, díky vyvýšené poloze pozemku, skýtá z oken všech pokojů výhled do širokého okolí. Pokoje ve stylu moderního designu nabízejí kromě pohodlí i veškeré technické vybavení. 

Hotel je určen všem, co dávají přednost kvalitnímu ubytování v klidném a útulném prostředí s nevšední atmosférou, zcela odlišnou od velkých hotelů.

 

Penzion Pod Věží Kolín

Ubytování v centru města, kde dýchá historie a romantika.

 

Steak Land Penzion

Luxusní ubytování se vším servisem na klidném místě a v centru města.

 

Pension Harmonie

Pension nabízí ubytování v apartmánu a dvoulůžkových pokojích kousek od centra města. 

 

Pension Inspirace

Příjemné ubytování přímo v centru města. 

 

Pension Falconi

Kompletně zrekonstruovaný Pension Falconi *** nabízí cenově dostupné, a přesto komfortní ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a  jednom čtyřlůžkovém  pokoji. Sídlí v těsné blízkosti Karlova náměstí. 

 

Pension Modrý bod

Pension Modrý bod je klidný a útulný pension v blízkosti centra. Nabízí 2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, lednicí, varnou konvicí, TV, SAT, WiFi zdarma.

 

 

UBYTOVÁNÍ V TĚSNÉ BLÍZKOSTI KOLÍNA

Hotel Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra je elegantní boutique hotel s vyhlášenou restaurací necelých 8 km od Kolína . Nachází se v tzv. novém zámku, který postavil slavný český architekt Jan Kotěra v letech 1911 – 1913.

 


Poslední úprava: 20.01.2020 10:19:19, Kateřina Tesařová