Aukce pro Josefa 2017 - dražba děl | mukolin.cz

Aukce pro Josefa 2017 - dražba děl

Již počtvrté se obětaví organizátoři benefičních večerů pro Josefa v Kolíně pouštějí znovu do akce, která podpoří náš Domov!
16.05.2017 14:58
(Aktualizováno: 16.5.2017 14:58)

Na základě občanské aktivity, za podpory Města Kolína a osobní záštity starosty města Mgr. Bc. Víta Rakušana, místostarosty Mgr. Michaela Kašpara, spoluprací s Městskou knihovnou v Kolíně, zastoupenou ředitelem Mgr. Pavlem Kárníkem, příspěvkovou organizací CEROP, zastoupenou ředitelem Mgr. Ing. Janem Pospíšilem, MBA, Reklamním studiem Avalon, zastoupeným Bc. Gabrielou Sedláčkovou je připravena aukce výtvarných děl a fotografií.

Cílem aukce je opakovaně podpořit Domov sv. Josefa v Žirči, zařízení pro klienty s roztroušenou sklerózou, a kde žije trvale kolínský spoluobčan a kamarád Josef Zelman.

V uplynulých třech letech zorganizovali za pomoci umělců, kteří se vzdali stejně jako oni veškerých honorářů v Městském divadle v Kolíně, Benefiční večery pro Josefa a Domov sv. Josefa tak získal víc než 260 tis. Kč.

Obrazy, fotografie a další darovaná díla jsou již vystavena na adrese CEROP Kolín, Sokolská 1095, kde se také 25. května 2017 od 16 hodin uskuteční jejich dražba.

Oddělení marketingu a propagace

Aukce pro Josefa_upoutavka_nov