Otevření dětské herny v ulici Rimavské Soboty | mukolin.cz

Otevření dětské herny v ulici Rimavské Soboty

Ve středu 11. října byla na kolínském sídlišti v ulici Rimavské Soboty otevřena dětská interiérová herna.
11.10.2017 11:48

Herna není limitována počasím nebo roční dobou, a je určena dětem v doprovodu rodičů. Dětské centrum nabízí herní prostor vytvořený pomocí "cha-cha boxů" a menší hřiště pro nejmenší. Celková kapacita centra je 35 dětí, 25 dětí pro větší herní konstrukci a 10 děti na hřiště pro nejmenší.  "Cha-cha boxy" jsou originální zasíťované herní systémy, které lze různě modifikovat v ploše i prostoru. Stavební část projektu byla financována z rozpočtu města cca ve výši 1,8 mil. Kč bez DPH. Na herní prvky město získalo finanční prostředky z grantového programu TPCA pro Kolínsko 2017 ve výši 700.000Kč. Součástí centra jsou i dětské stolečky, židličky, přebalovací pult, stolky a židle pro dospělé či malý pult pro obsluhu s nabídkou kávy pro rodiče aj., včetně wi-fi připojení. Dům dětí a mládeže stanovil provozní dobu od úterý do pátku 10 - 17 hodin, v sobotu 9 -13 hodin a v neděli 14 - 17 hodin. Další podrobnosti zveřejní Dům dětí a mládeže na svých internetových stránkách. Příští rok bude realizace projektu pokračovat venkovní úpravou zahrady.

Oddělení marketingu a propagace

herna6 herna7 Herna-Rimava herna1 herna2 herna5