Poznejte hotelové služby svého města! | mukolin.cz

Poznejte hotelové služby svého města!

Přijďte si užít noc 26. ledna 2018 v některém z hotelů v Kolíně a okolí. Druhý celorepublikový ročník Noci hotelů chce zvýšit povědomí obyvatel o důležitosti cestovního ruchu pro města a zároveň jim poděkovat za jejich podporu.
04.12.2017 09:38
(Aktualizováno: 4.12.2017 09:38)

V tento den se otevřou hotely ve vybraných středočeských městech a okolí (Benešov, Kladno, Kolín, Mělník, Nymburk a Příbram). Každý z obyvatel středních Čech si bude moci hotel prohlédnout a strávit v něm noc za symbolickou cenu 777 Kč nebo 999 Kč, a zažít tak jedinečnou atmosféru místa, kde jinak bývá obsluhován turista. Noc hotelů je možné zakoupit i jako dárkový poukaz. Rezervujte si svůj hotel na www.NocHotelu.cz.

Akci pořádá Asociace hotelů a restaurací České republiky ve spolupráci se Středočeským krajem a Středočeskou centrálou cestovního ruchu za podpory měst Benešova, Kladna, Kolína, Mělníka, Nymburka a Příbrami.

Oddělení marketingu a propagace

Noc_hotelu_2018