Od 24. ledna dojde k uzavření parkoviště před nádražím | mukolin.cz

Od 24. ledna dojde k uzavření parkoviště před nádražím

V souvislosti s postupem akce „Výstavba dopravního terminálu Kolín“ upřesňujeme termín zahájení prací na ploše současného placeného parkoviště pro osobní automobily před vlakovým nádražím a s tím spojené uzavření parkoviště, a to od středy 24.01.2018.
12.01.2018 12:18

Prosíme zejména kolínské občany, kteří parkují automobily v blízkosti nádraží za účelem dojíždění do zaměstnání, aby zvážili možnost využití městské hromadné dopravy a umožnili touto solidaritou zaparkovat řidičům ze vzdálenějších lokalit závislých pouze na použití auta nebo spojích regionální dopravy. Nadále je možné parkovat v blízkosti nádraží pouze na zbylých stávajících parkovacích plochách – na ploše mezi obchodním centrem Futurum a Katastrálním úřadem, na novém parkovišti naproti Futuru a omezeně na přilehlých místních komunikacích.

Velmi si uvědomujeme nepříjemnosti, které Vám toto omezení způsobí – obzvláště v zimním období. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Oddělení marketingu a propagace