Rekonstrukce kanalizace v ul. Kouřimská | mukolin.cz

Rekonstrukce kanalizace v ul. Kouřimská

Stavební práce začnou rekonstrukcí vodovodu od 1. února 2018 za úplné uzavírky této ulice.
26.01.2018 14:47
(Aktualizováno: 26.1.2018 14:47)

Začátkem března bude v závislosti na klimatických podmínkách zahájena rekonstrukce kanalizace v ul. Kouřimská, které bude předcházet rekonstrukce vodovodu, jejímž investorem je VHS Kolín.

Stavební úpravy se dotknou komunikace včetně chodníků, veřejného osvětlení, mobiliáře a sadových úprav. Rekonstrukce je ve spodní části ulice ohraničena Karlovým náměstím a úpravy budou končit za křižovatkou s ul. Karolíny Světlé č. p. 16. Ulice bude během stavebních prací kompletně uzavřena. Vjezd bude povolen pouze pro vozidla stavby a zásobování. Realizace stavby bude probíhat po částech tak, aby byla umožněna po co nejdelší dobu obslužnost křižovatky s ul. Karlovo náměstí a křižovatky s ul. Karolíny Světlé. Během výstavby bude zajištěn přístup do nemovitostí, zásobování obchodů a umožněn pohyb chodců.

Předpokládaná doba realizace je do konce května, při zhoršených klimatických podmínkách se tato doba může prodloužit.

Po celou dobu stavebních prací nebude obsluhována linka č. 13 městské autobusové dopravy na zastávce Karlovo náměstí.

Omlouváme se za dočasné zhoršení dopravní obslužnosti a děkujeme za pochopení.