Aktualizace informací k rekonstrukci ul. Kouřimská | mukolin.cz

Aktualizace informací k rekonstrukci ul. Kouřimská

Od počátku se počítalo s tím, že bude předmětná křižovatka dočasně uzavřena. Zároveň jsme se maximálně snažili o to, aby byla uzavřena na co nejkratší nutnou dobu.
11.04.2018 13:59

Viz zveřejněná informace z 26.01.2018, kde bylo uvedeno, že „Rekonstrukce je ve spodní části ulice ohraničena Karlovým náměstím a úpravy budou končit za křižovatkou s ul. Karolíny Světlé č. p. 16. Ulice bude během stavebních prací kompletně uzavřena. Realizace stavby bude probíhat po částech tak, aby byla umožněna po co nejdelší dobu obslužnost křižovatky s ul. Karlovo náměstí a křižovatky s ul. Karolíny Světlé“.

Nyní stavba pokročila do poslední etapy rekonstrukce kanalizace a již bylo nutné křižovatku uzavřít.

Aktuálně je stav takový, že od 10.04.2018 je uzavřena křižovatka ul. Kouřimská s ul. Karolíny Světlé. Po dobu této uzavírky je ul. Na Hradbách a ul. Karolíny Světlé obousměrná. Ul. Kouřimská od křižovatky s ul. Karolíny Světlé je neprůjezdná a vjezd z Kruhového objezdu je povolen pouze pro vozidla stavby.

Uzavírka potrvá do konce května 2018.

Omlouváme se za dočasné zhoršení dopravní situace, omezení průjezdnosti a možnosti parkování.

Situace uzavírky naleznete v příloze.

Oddělení marketingu a propagace

Situace uzavírky (640,7 kB)