Hlášení rozhlasu - Výlet pro seniory a seniorky do Chlumce nad Cidlinou | mukolin.cz

Hlášení rozhlasu - Výlet pro seniory a seniorky do Chlumce nad Cidlinou

02.05.2018 14:54

Město Kolín pod záštitou pana místostarosty Tomáše Růžičky pořádá pro velký zájem mimořádný letní poznávací zájezd pro seniory a seniorky. Zájezd se uskuteční ve čtvrtek 14. června 2018. Navštívíme zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, projdeme se jeho zahradou, poobědváme v nedaleké restauraci a po obědě si prohlédneme městské muzeum. Odjezd je plánován z našeho města v 8:00 hod. Více informací získáte na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Kolíně, u paní Moniky Kroupové, DiS., sídlící na adrese:  Karlovo náměstí 45, 2. patro, tel.: 321 748 208, kde se v případě zájmu můžete také přihlásit.

Jarmila Dvořáková
Městský rozhlas