Městský úřad Kolín získal 2. místo ocenění "Přívětivý úřad" | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Městský úřad Kolín získal 2. místo ocenění "Přívětivý úřad"

V Národním archivu v Praze se dne 09.05.2018 konal třetí ročník ocenění Přívětivý úřad, jehož cílem je mapovat a hodnotit kvalitu a přívětivost služeb nabízených městskými úřady obcí s rozšířenou působností. Městský úřad Kolín v rámci Středočeského kraje získal ocenění za 2. místo, které převzala tajemnice úřadu PhDr. Dagmar Soukupová. Úřady obcí s rozšířenou působností byly hodnoceny na základě dotazníkového šetření, do kterého se dobrovolně přihlásilo 151 obcí III. typu, včetně jednotlivých městských částí Prahy.
14.05.2018 10:57
Počet zhlédnutí: 633
PDF E-mail Print

Městské úřady obcí s rozšířenou působností byly hodnoceny dle kritérií – dostupnost úřadu pro občany, transparentnost úřadu, komunikace úřadu, participace občanů a další aktuality – např. zisk prestižních ocenění.

Ocenění je výsledkem práce městského úřadu, vedení města a všech zaměstnanců, kteří se podílejí na vytváření moderního úřadu a snaží se zlepšovat služby pro občany.

Zajištěn je on-line objednávkový systém pro agendy občanských a řidičských průkazů a cestovních dokladů, což umožňuje občanům objednat se na vybraný termín. V tomto záměru bude městský úřad i nadále pokračovat pro další agendy.  Vlastní webové stránky umožňují občanům dostat se ke všem informacím, které potřebují v určitých úředních záležitostech. Další aktivity, kterým se úřad věnuje: projekty – Řídím Kolín, Bezpečný Kolín, Kolín v mobilu, SMS infokanál, Stromy pod kontrolou, pořádání veřejných slyšení.

MěÚ Kolín
Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

privetivy urad1