V rámci projektu Erasmus+ sbírali naši žáci zkušenosti v zahraničí | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

V rámci projektu Erasmus+ sbírali naši žáci zkušenosti v zahraničí

Žáci třetího ročníku oboru stavebnictví realizovali v rámci projektu Erasmus+ odbornou stáž v Banské Bystrici na Slovensku.
17.07.2018 23:38
(Aktualizováno: 17.7.2018 23:38)
Počet zhlédnutí: 245
PDF E-mail Print

Žáci naší školy se v červnu vrátili ze Slovenska, kde absolvovali odbornou stáž v Banské Bystrici. Po 12 dnech byli nadšení, získali nejen nové odborné znalosti, ale i nové přátele a měli možnost poznat blíže reálie i běžný život našich sousedů. SOŠ stavební a SOU stavebního je do projektu ERASMUS+ zapojena již po několikáté a možnost vycestovat do zahraničí a tam reprezentovat naše město a školu je pro její žáky velkou motivací. 

Veronika Jiráčková
Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební

Přílohy

Erasmus+ červen 2018 (21,1 kB)