TPCA Beat festival 20. 7. 2019 | mukolin.cz

TPCA Beat festival 20. 7. 2019

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chce podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.
09.07.2019 15:12
(Aktualizováno: 9.7.2019 15:12)

Během festivalého dne bude probíhat soutěž regionálních kapel. Hlavním posláním festivalu jtotiž e podpořit regionální kapely. Každý rok se tak na velkém pódiu před zaplněným amfiteátrem předvedou talentované skupiny nejrůznějších žánrů. Mladí hudebníci dostávají skvělou příležitost zahrát si na oblíbeném festivalu, nasbírat nové zkušenosti, zažít zajímavou diváckou kulisu, zahrát si vedle hvězd české hudební scény. A především získat 50 000 Kč na pořízení profesionální nahrávky. Talentované kapely z regionu svou hudbou totiž nejen baví publikum, ale zároveň bojují o přízeň diváků. Kromě zážitku z koncertu na velkém pódiu si tak mohou odnést i zajímavou finanční částku, která jim často pomůže k odrazu do vyšších sfér hudebního nebe.

Samozřejmě Vám na TPCA Beat festivalu letošní program zpestří také kapela Wohnout, The Tap Tap, Pokáč a Pavel Callta. A těšit se můžete i na vystoupení vítěze loňského ročníku této soutěže - čáslavskou kapelu Big S! Pro účastníky je připraven i doprovodný program např. fotokoutek, airbrush, facepainting a další. Chybět nebude ani oblíbená Red Bull Stage, kde se opět vystřídá několik DJs. Veškeré informace jsou průběžně zveřejňovány na festivalovém facebooku nebo webových stránkách www.tpcabeatfestival.cz.

Festival má i charitativní účel. Letos jsme z regionu vybrali 4 handicapované osoby různého věku, kterým bude rozdělen výtěžek ze vstupného.

plakat_tpca