Městská správa kin v Kolíně hledá pro Kino 99 promítače | mukolin.cz

Městská správa kin v Kolíně hledá pro Kino 99 promítače

Náplň práce: Po proškolení a zaučení zkušeným pracovníkem - promítačem - se jedná především o tyto činnosti: promítání v kině - kontrola kvality obrazového a zvukového formátu, příprava, obsluha a běžná kontrola promítacího zařízení a příslušenství, technické zajištění speciálních akcí, kontakt s diváky při uvádění do kinosálů… Směny zejména v odpoledních a večerních hodinách, v pracovních dnech, o sobotách, nedělích a státních svátcích během otevírací doby kina.
08.08.2019 10:19
(Aktualizováno: 13.8.2019 10:19)

Požadujeme: technické myšlení, kladný vztah k technice obecně - nezbytnost, vzdělání elektro-technika velkou výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, zájem o kinematografii, ochotu dále se vzdělávat.

Nabízíme: spolupráci na dohodu o pracovní činnosti, pestrou práci, zajímavé ohodnocení, možnost podílet se na řádném provozu kina, příležitost být v kontaktu s diváky - filmovými delegacemi a pracovníky kina.

Životopisy posílejte na email: info@kino99.cz nebo adresu: Kino 99, Smetanova 764, Kolín 280 02, případně odevzdejte osobně do kanceláře Městské správy kin v Kolíně v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hodin.

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat a veškeré další dotazy zodpovíme na případném pohovoru.

Petr Hejcman
Městská správa kin v Kolíně – Kino 99