Taneční úterky pro seniorky | mukolin.cz

Taneční úterky pro seniorky

Přijďte si zatančit v duchu vznešených tanců všech druhů, aneb tančit se dá v každém věku. Zapojíte celé tělo, zlepšíte si kondici i náladu. Stačí mít chuť, přijít a pobavit se nejen tancem, ale i společností.
30.08.2019 13:11

Tančit budeme jak latinsko-americké, tak standardní tance a to vše bez partnerů. Naučíme se základy a charakteristiky jednotlivých tanců. Nečekejte žádné složité variace a kroky, začneme od začátku a uvidíme, co všechno zvládneme.

Kdyvždy v úterý od 24. 9. do 26. 11. 2019 od 17 do 18 hodin
Kde: prostory v Městském společenském domě v Kolíně, 1. patro
Vstup: 30 Kč
Kurz je určený pro aktivní seniorky.
Více informací získáte na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Kolíně, Karlovo náměstí 45, Monika Kroupová, DiS., 2. patro, tel.: 321 748 208.

Pod záštitou místostarosty Michala Najbrta.

Celkovou cenu kurzu, která několikanásobně převyšuje vstupné, hradí město Kolín z finančních prostředků určených pro své seniory.

Letak_Tanecni-uterky_F

Letak_Tanecni-uterky_F (87,4 kB)