Leták "Dluhové poradenství" | mukolin.cz

Leták "Dluhové poradenství"

Město Kolín ve spolupráci se sociálními službami Diakonie, MELA a Prostor plus připravilo leták, který se váže k poskytovanému poradenství v oblasti dluhů.
10.01.2020 10:18

Občané města Kolína včetně správního obvodu ORP Kolín mohou využít těchto služeb při řešení dluhové i obecně nepříznivé sociální situace (např. nastavení hospodaření v domácnosti, zpracování návrhu na oddlužení atd.). Leták bude dostupný u partnerů z oblasti sociálních služeb, na podatelně a dalších pracovištích MěÚ Kolín či na úřadech obcí ve správní oblasti.

Pomoc v nepříznivé sociální situaci či pomoc s výběrem vhodné služby mohou také poskytnout sociální pracovníci Odboru sociálních věcí a zdravotnictví, a to v úředních dnech (pondělí a středa od 8 do 17 hodin) na adrese Karlovo náměstí 45, budova B - 2. patro. Občané mohou využít i poradenskou linku OSVZ na tel. 721 952 438.

Letak_Dluhove-poradenstvi_DL_nahled_Stránka_1 Letak_Dluhove-poradenstvi_DL_nahled_Stránka_2

Letak_Dluhove-poradenstvi_DL_nahled (132,2 kB)