Sportovní halu v Borkách bude stavět společnost STRABAG | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Sportovní halu v Borkách bude stavět společnost STRABAG

Sen mnoha kolínských sportovních klubů se reálně přibližuje. V pátek 10. ledna byla podepsána smlouva se společností STRABAG a.s. na realizaci stavby sportovní haly v Borkách. Ta bude probíhat ve čtyřech uzlech, z nichž každý bude možno za nedodržení podmínek sankciovat. Dle smlouvy by mělo být hotovo do 18 měsíců.
13.01.2020 11:02
Počet zhlédnutí: 612
PDF E-mail Print

Hala, která v Borkách vyroste, byla vyprojektována na základě architektonické studie od ateliéru ov architekti. Bude nízkoenergetická, vzhledem k velikosti hřiště 40x25m primárně pro florbalisty, házenkáře či futsalisty, kteří doposud své zápasy musí odehrávat v jiných městech. Parametry bude mít např. ale i pro 1. ligu volejbalu. Součástí haly bude také horolezecká stěna a samozřejmě nezbytné zázemí. U haly vznikne parkoviště s 80 parkovacími místy. Počítáme do budoucna rovněž s prodloužením linky MHD ke sportovním areálům.

MěÚ Kolín
Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

zakres_interier_kavarna zakres_interier_tribuna zakres_interier_zazemi smlouva_strabag_hala (1 of 1)-3 smlouva_strabag_hala (1 of 1)-6 smlouva_strabag_hala (1 of 1)-7 zakres_exterier_celek zakres_interier_hala