Výstavba cyklostezky Kolín - Ovčáry omezí průjezd na kruhovém objezdu u Ovčár | mukolin.cz

Výstavba cyklostezky Kolín - Ovčáry omezí průjezd na kruhovém objezdu u Ovčár

Od pondělí 25.5.2020 začne platit omezení na výjezdu z kruhového objezdu u Ovčár směrem do Kolína. Toto omezení je způsobené výstavbou cyklostezky Kolín Ovčáry, která napojí obec Ovčáry na stávající síť cyklostezek.
22.05.2020 09:06

V rámci uzavírky proběhne těsně před kruhovým objezdem ze směru od Kolína výstavba ostrůvku a přechodu pro chodce a cyklisty. Stanovená objízdná trasa vede přes obec Veltruby a dále do Kolína po silnicích č. II/125, č. III/12557 a místní komunikaci Na louži. Objízdná trasa je pouze ve směru do Kolína, směr z Kolína do průmyslové zóny není omezen.

Spoje MHD Kolín linky č.6 budou vedeny po navržené objízdné trase přes Veltruby, dále pojedou v Kolíně ulicí Sadovou do ulice Ovčárecké a dále po své trase.  Po dobu uzavírky budou zrušeny bez náhrady zastávky na lince č.6 Kolín,Sendražice,rozc.0,2 a Kolín, Strojírny.

Spoje veřejné linkové příměstské dopravy budou po dobu uzavírky vedeny ve směru do Kolína po navržené objízdné trase přes Veltruby, dále pojedou v Kolíně ulicí Sadovou do ulice Ovčárecké a dále po své trase. Po dobu uzavírky bude ve směru do Kolína zrušena bez náhrady zastávka Kolín,Sendražice,rozc.0,2. Investorem celé akce je obec Ovčáry, zhotovitelem společnost Zepra stavby s.r.o. z Pardubic.

Uzavírka je naplánována do neděle 7.6.2020.

obr_k zone_cyklo ZepraStavby - DIO cyklostezka Kolín - Ovčáry výstavba ostrůvku Cyklostezka_vyrez_mufloni_Stránka_07