První letošní venkovní koncert odehrála Městská hudba Františka Kmocha | mukolin.cz

První letošní venkovní koncert odehrála Městská hudba Františka Kmocha

První venkovní koncert letošního roku bez roušek a bez žádných omezení jsme chtěli zahájit symbolicky. A co je největším symbolem Kolína? Přeci František Kmoch, jeho hudba a Městská hudba Františka Kmocha.
25.06.2020 19:37

A právě ta pod taktovkou dirigenta Miloslava Bulína a za doprovodu mažoretek Srdíčko a Kolíňáček zahrála dnes v podvečer na kolínském náměstí.
Celým programem provázeli v příjemné atmosféře starosta Michael Kašpar a místostarostka Iveta Mikšíková.
Kmochův Kolín letos sice být nemohl, ale hudba, nejen Františka Kmocha, žije v Kolíně dál. Díky za to!