Přání a podněty kolínských občanů | mukolin.cz

Přání a podněty kolínských občanů

V pátek 8. ledna jsme na tiskové konferenci s novináři otevírali schránku s přáními a podněty kolínských občanů. Letos se jich sešlo neuvěřitelných 490! ( v jednom dopise jich bylo povětšinou více).
11.01.2021 13:18
(Aktualizováno: 11.1.2021 13:18)

Nejvíce podnětů se týkalo oprav komunikací, chodníků a řešení parkování, zejména na sídlišti. Dalšími podněty byl nepořádek mimo centrum města, Jiráskovo náměstí, omezení rychlosti ve Veltrubské ulici,nové přechody pro chodce, vylepšení na městském hřbitově apod. Několik podnětů se týkalo Vodního světa - vysázení stromů, zřízení prostoru pro kuřáky či pohodlnější schůdky do vody.
Podle druhu jsme podněty přerozdělili vedoucím příslušných odborů na MěÚ, kteří se jimi budou zabývat. Většina podnětů byla anonymních, ale ta, která jsou podepsaná s adresou či emailem, na ty budeme odpovídat. Díky všem za zpětnou vazbu, za kritiku, ale i za pochvalu a přání všeho dobrého do nového roku!

tiskovka-8 tiskovka-9 tiskovka-11-2 tiskovka-22 tiskovka-23 prani-7 prani-8 tiskovka-3 tiskovka-6-2 prani-3