Pojďte s námi 24. dubna uklidit Kolín! | mukolin.cz

Pojďte s námi 24. dubna uklidit Kolín!

Cílem všech dobrovolnických úklidových akcí je zbavit česká města, vesnice a přírodu volně odhozeného nepořádku a černých skládek.
06.04.2021 14:08

Organizátoři dobrovolnické akce s názvem Ukliďme Česko i letos nevynechali a tuto úklidovou akci v březnu vyhlásili. Město Kolín informovalo veřejnost o tom, že z důvodu současné epidemické situace bude termín akce v Kolíně posunut na pozdější termín. Rozhodli jsme se spojit tuto úklidovou akci s další jí podobnou, a to Ukliďme svět. Tato úklidová akce probíhá většinou v dubnu, kdy hlavním posláním je připomenout Den Země.

Ukliďme Kolín! Zapojte se i vy do jarního úklidu v Kolíně v sobotu 24. dubna 2021, kdy v dopoledních hodinách budou občanům ZDARMA na předem vytipovaných stanovištích (viz příloha) v pevně stanovené časy vydávány pytle na sběr odpadu. Během dne bude probíhat dobrovolný úklid prostor města a v odpoledních hodinách budou nasbírané pytle s odpady ze stejných míst odváženy. V rámci tohoto projektu budou občanům k dispozici i sběrné dvory.

Tímto zveme občany města k zapojení do tohoto projektu, jehož výsledkem by mělo být čistější město, ve kterém žijeme.

Seznam stanovišť včetně časů vydávání pytlů na místech je uveden v příloze.

Ukliďme Kolín!

Seznam_stanovist_Uklidme_Kolin_2021 (97,2 kB)