Hlášení rozhlasu - Uzavírka části ulice Masarykova | mukolin.cz

Hlášení rozhlasu - Uzavírka části ulice Masarykova

13.11.2017 16:59

V souvislosti s počátkem rekonstrukce povrchu ulice Masarykova, dojde v době od 14. 11. 2017 do 3. 12. 2017 k jejímu uzavření pro dopravu v úseku od okružní křižovatky Tyršova x Masarykova po okružní křižovatku Masarykova x Benešova. Obě okružní křižovatky zůstanou do ostatních směrů průjezdné.

Objízdná trasa bude stanovena po trase Masarykova – Tyršova – Družstevní – Benešova, přičemž v dotčené části ulice Tyršovy a v ulici Dělnické bude po dobu opravy povrchu části ulice Masarykovy platit zákaz zastavení  vozidel. Dopravní uzavírka se dotkne i městské autobusové dopravy a to konkrétně linek č. 1, č.3, č.4, č. 6, č. 10, č.22, a linkou č. 30, protože se po dobu rekonstrukce těmito linkami zcela přestanou obsluhovat  zastávky „Kolín, Masarykova I“ a „Kolín, Benešova“. Náhradní zastávky zřízené nebyly, bude třeba využít zastávky v dochozí vzdálenosti, tedy zastávku „Kolín, Samoobsluha“ a „Kolín, Masarykova II“.

Děkujeme za pochopení.

Jarmila Dvořáková