Hlášení rozhlasu - kurzy pro pečující | mukolin.cz

Hlášení rozhlasu - kurzy pro pečující

05.03.2018 16:05

Vážení občané,

pečujete o své stárnoucí rodiče, blízké po mozkových příhodách, autonehodách nebo o děti s postižením? Nebo se blíží čas, kdy rodiče budou Vaši péči potřebovat?  Základní informace Vám na jednom místě předají odborníci v oblasti psychologie, trénování paměti, sociální práce a ošetřovatelství. V průběhu setkání bude prostor i na Vaše individuální dotazy.

Jak se z toho nesesypat a efektivně pečovat Vám zdarma zodpoví tým projektu Dva životy z organizace A DOMA z. s. na setkání, které se uskuteční pod záštitou místostarosty Tomáše Růžičky,  17. 4. 2018 v Kolíně (v zasedací místnosti radnice) od 15 hodin. Na jednom místě se tak dozvíte mnoho zajímavých a potřebných informací. Drobné pohoštění zajistí partneři projektu.

Jarmila Dvořáková
Městský rozhlas