Odbor regionálního rozvoje a územního plánování | mukolin.cz

Odbor regionálního rozvoje a územního plánování

Ulice: Karlovo náměstí 78
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Email: regionalni.rozvoj@mukolin.cz

Organizační náplň

Odbor komplexně zajišťuje přípravu a realizaci stavebních zakázek města, vede agendu veřejných stavebních zakázek. Vykonává přenesenou působnost v oblasti územního plánování jako úřad územního plánování.
Odbor dále zajišťuje realizaci rozhodnutí příslušných orgánů města o nakládání s nemovitým majetkem města a komplexně zajišťuje nákup služeb pro město.

Další postup pro získání žluté nádoby na plasty od 25. 10. Distribuce nádob.

Aktualizováno

V těchto dnech probíhá distribuce sběrných nádob o objemu 240 l na tříděný plastový odpad, o které bylo zažádáno do 24. 10. 2018. Rozvoz probíhá po jednotlivých ulicích a obyvatelé jsou o plánovaném rozvozu vždy s předstihem informováni. V případě nádob, které se nepodařilo ...

Integrovaný plán rozvoje města Kolína

Aktualizováno

Na stránkách města Kolína byl mezi strategickými dokumenty uveřejněn integrovaný plán rozvoje města Kolína.

< 1 >