Odbor školství, kultury a sportu | mukolin.cz

Zajímavé odkazy

Odbor školství, kultury a sportu

Ulice: Sokolská 545
Město: Kolín 1
PSČ: 280 12
Email: odbor.skolstvi@mukolin.cz

Organizační náplň

Odbor zajišťuje, koordinuje, usměrňuje a kontroluje činnosti na úseku školství, a to jak v samostatné působnosti jako zřizovatel příspěvkových organizací, tak i v přenesené působnosti jako pověřená obec P III, spravuje rozpočtovou kapitolu školství.

V oblasti kultury, sportu a mládeže zajišťuje odbor činnost směrem k veřejnosti v záležitostech spadajících do samostatné působnosti obce. Odbor organizačně a administrativně zajišťuje činnost komise tělovýchovy a sportu, komise školské a mládeže, komise kulturní, komise pro občanské záležitosti.

Odbor plní úkoly zřizovatele Městské hudby Františka Kmocha včetně kontroly jejího hospodaření.

Žádost o poskytnutí dotace z rozpočtu Města Kolína na rok 2018

Odbor školství, kultury a sportu upozorňuje na nový formulář žádosti o poskytnutí dotace z rozpočtu Města Kolína na rok 2018. Přijímání žádostí do rozpočtu na rok 2018 je nejpozději do 20.10.2017.

Nová kritéria pro poskytování dotací z rozpočtu města Kolína na rok 2017

Aktualizováno

Dne 19. 12. 2016 byla Radou města Kolína schválena nová kritéria pro poskytování dotací z rozpočtu města Kolína na rok 2017.

< 1 >