Odbor sociálních věcí a zdravotnictví | mukolin.cz

Zajímavé odkazy

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Ulice: Karlovo náměstí 45
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Email: socialni.odbor@mukolin.cz

Organizační náplň

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví vykonává státní správu a samosprávu na úseku sociální péče a zdravotnictví.  Je pověřen výkonem sociálně právní ochrany dětí a v rámci sociální práce poskytuje sociální poradenství a pomoc přispívající k řešení nepříznivých životních situací. Vykonává funkci veřejného opatrovníka.  Zajišťuje provoz zařízení sociální péče a organizačních složek, které jsou zřízeny městem. Aktualizuje Komunitní plán sociálních služeb města Kolína. Odbor organizačně a administrativně zajišťuje činnost komise rady města – komise zdravotní a sociální a zvláštního orgánu – komise sociálně právní ochrany dětí.

Oddělení  sociálně právní ochrany (dětí) - základní informace ve verzi pro osoby se sluchovým postižením

Předpisy, kterými se řídí činnost odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Kluby pro seniory – akce – II. pololetí roku 2017

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Kolín pod záštitou místostarosty Tomáše Růžičky si dovoluje pozvat všechny své seniorky a seniory na akce, které se konají i mimo běžný program v Klubech seniorů města Kolín v II. polovině roku 2017:

Informační materiály ve snadno srozumitelném čtení

Město Kolín pod záštitou místostarosty PhDr. Tomáše Růžičky, MPA prostřednictvím odboru sociálních věcí a zdravotnictví zajistilo několik publikací v tzv. snadno srozumitelném čtení, jež jsou určeny především pro osoby s mentálním ...

Zjišťujeme potřeby pečujících o zdravotně postižené

Aktualizováno

V rámci procesu Komunitního plánování sociálních služeb v Kolíně a spádových obcích vás oslovujeme se žádostí o vyplnění dotazníku, ve kterém chceme zjistit vaše zkušenosti s nabídkou služeb pro lidi se zdravotním postižením.

< 1 >