Odbor životního prostředí a zemědělství | mukolin.cz

Zajímavé odkazy

Odbor životního prostředí a zemědělství

Ulice: Sokolská 545
Město: Kolín II
PSČ: 280 12
Email: zivotni.prostredi@mukolin.cz

Organizační náplň

Odbor životního prostředí a zemědělství je orgánem státní správy na úseku ochrany a tvorby životního prostředí v oblastech ochrany přírody a krajiny, lesního hospodářství, myslivosti, ochrany zemědělského půdního fondu, rybářství, ochrany rostlin, ochrany zvířat proti týrání, veterinární péče, vodního hospodářství, odpadového hospodářství a ochrany ovzduší. Tuto činnost vykonává v rámci kompetencí svěřených příslušnými zákonnostmi jako obecní úřad, pověřený obecní úřad a obecní úřad obce s rozšířenou působností.
Odbor dále spolupracuje se samosprávnými orgány při zajišťování tvorby životního prostředí ve městě např. vytvářením systému nakládání s komunálním odpadem, koncepce městské zeleně apod.
Odbor organizačně a administrativně zajišťuje činnost komise pro životní prostředí.

Stromy ve městech - poklad i závazek

Aktualizováno

Odkaz na záznam přednášky „Stromy ve městech“ ze dne 20. 4. 2017 konané v konferenčním sále příspěvkové organizace CEROP Kolín naleznete v textu.

< 1 >