Oddělení marketingu a cestovního ruchu | mukolin.cz

Ulice: Karlovo náměstí 78
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Email: marketing@mukolin.cz

Organizační náplň

Oddělení marketingu a cestovního ruchu je funkčně nezávislý útvar, který komplexně zajišťuje agendu marketingu města jako systému tvorby nabídky města a její propagace cílovým skupinám.

V oblasti marketingu vytváří pozitivní image města Kolína, zajišťuje propagaci města Kolína a MěÚ s cílem zvýšit jeho celkovou atraktivnost, koordinuje aktivity města v oblasti marketingu, spolupracuje s ostatními odbory a příspěvkovými organizacemi, zabezpečuje styk s veřejností, připravuje a pořádá tiskové konference, zajišťuje spolupráci s místními sdělovacími prostředky i neregionálními sdělovacími prostředky, zajišťuje vydávání Zpravodaje města Kolína, inzerci v médiích, zajišťuje informační servis prostřednictvím webových stránek města, youtube kanálu města, a dalších komunikačních kanálů, koordinuje aktualizaci obsahu webových stránek města, zajišťuje vedení a zpracování kroniky a fotokroniky města Kolína, zajišťuje agendu jednotného vizuálního stylu a povolování používání znaku, vlajky a loga města.

V oblasti cestovního ruchu vytváří image města Kolína jako destinaci cestovního ruchu, zajišťuje prezentace na veletrzích, tiskových konferencích, v médiích, koordinuje aktivity s Krajským úřadem Středočeského kraje a dalšími subjekty cestovního ruchu, spolupracuje při tvorbě strategických dokumentů v oblasti CR, vytváří produkty CR, podporuje prezentaci regionálních produktů, vydává propagační materiály v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje turistickou část webu města Kolína, spolupracuje při vydávání materiálů s městským informačním centrem, regionálním muzeem v Kolíně, veřejným i soukromým sektorem cestovního ruchu, vytváří podklady pro prezentaci města Kolína v oblasti cestovního ruchu v různých typech časopisů a novin, internetu v tuzemsku i zahraničí, vyhledává nové možnosti pro propagaci města v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje press tripy a fam trip, organizačně a administrativně zajišťuje činnost Komise pro místopis, cestovní ruch a propagaci města, zajišťuje provoz rozhledny Vodárny Kolín.

Vzpomínka na 17. listopad se uskutečnila před kolínskou radnicí

Aktualizováno

V sobotu 17. listopadu byly před budovu kolínské radnice vzpomenuty události listopadu 1989. V podání sopranistky Jany Veberové zazněla státní hymna a přítomní měli možnost zapálit svíčku a zapsat se do pamětní knihy.

Blokové čištění komunikací - 26.11. - 30.11.

Aktualizováno

Informujeme Vás o blokovém čištění komunikací, které se uskuteční v týdnu od 26. - 30. 11. 2018. Začátek blokového čištění je stanoven od 8:00 hodin a v tomto čase bude započato odtahování případně zaparkovaných vozidel.

Slavnostní otevření skateparku v Kolíně

Aktualizováno

Všichni jste srdečně zváni na otevření nového skateparku v Kolíně, které se bude konat v sobotu 24.11.2018 od 13 hodin. Po slavnostním přestřižení pásky bude následovat exhibice jezdců.

Vánoční posezení s hudbou a tancem

Aktualizováno

Město Kolín zve všechny seniory na tradiční předvánoční setkání pořádané Odborem sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Kolín.

Mimořádný svoz žlutých popelnic

Aktualizováno

Vážení občané, sdělujeme Vám, že v termínu 27.–29. 11. 2018 proběhne MIMOŘÁDNÝ SVOZ žlutých popelnic o objemu 240 l na základě seznamu aktuálně rozdaných nádob. Mimořádný svoz zajistí společnost AVE Kolín s.r.o.

Blokové čištění komunikací - 19.11. - 23.11.

Informujeme Vás o blokovém čištění komunikací, které se uskuteční v týdnu od 19. - 23. 11. 2018. Začátek blokového čištění je stanoven od 8:00 hodin a v tomto čase bude započato odtahování případně zaparkovaných vozidel.

< 1 2 3 4 ... 45 >