Oddělení marketingu a cestovního ruchu | mukolin.cz

Ulice: Karlovo náměstí 78
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Email: marketing@mukolin.cz

Organizační náplň

Oddělení marketingu a cestovního ruchu je funkčně nezávislý útvar, který komplexně zajišťuje agendu marketingu města jako systému tvorby nabídky města a její propagace cílovým skupinám.

V oblasti marketingu vytváří pozitivní image města Kolína, zajišťuje propagaci města Kolína a MěÚ s cílem zvýšit jeho celkovou atraktivnost, koordinuje aktivity města v oblasti marketingu, spolupracuje s ostatními odbory a příspěvkovými organizacemi, zabezpečuje styk s veřejností, připravuje a pořádá tiskové konference, zajišťuje spolupráci s místními sdělovacími prostředky i neregionálními sdělovacími prostředky, zajišťuje vydávání Zpravodaje města Kolína, inzerci v médiích, zajišťuje informační servis prostřednictvím webových stránek města, youtube kanálu města, a dalších komunikačních kanálů, koordinuje aktualizaci obsahu webových stránek města, zajišťuje vedení a zpracování kroniky a fotokroniky města Kolína, zajišťuje agendu jednotného vizuálního stylu a povolování používání znaku, vlajky a loga města.

V oblasti cestovního ruchu vytváří image města Kolína jako destinaci cestovního ruchu, zajišťuje prezentace na veletrzích, tiskových konferencích, v médiích, koordinuje aktivity s Krajským úřadem Středočeského kraje a dalšími subjekty cestovního ruchu, spolupracuje při tvorbě strategických dokumentů v oblasti CR, vytváří produkty CR, podporuje prezentaci regionálních produktů, vydává propagační materiály v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje turistickou část webu města Kolína, spolupracuje při vydávání materiálů s městským informačním centrem, regionálním muzeem v Kolíně, veřejným i soukromým sektorem cestovního ruchu, vytváří podklady pro prezentaci města Kolína v oblasti cestovního ruchu v různých typech časopisů a novin, internetu v tuzemsku i zahraničí, vyhledává nové možnosti pro propagaci města v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje press tripy a fam trip, organizačně a administrativně zajišťuje činnost Komise pro místopis, cestovní ruch a propagaci města, zajišťuje provoz rozhledny Vodárny Kolín.

Město Kolín vzpomíná na Jana Palacha

Aktualizováno

Před 50 lety, 16. ledna 1969, se Jan Palach, student filosofické fakulty, zapálil v horní části Václavského náměstí v Praze. S rozsáhlými popáleninami byl převezen do nemocnice, kde po třech dnech zemřel.

Kluby pro seniory – akce v I. pololetí roku 2019

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví pod záštitou místostarosty Michala Najbrta si dovoluje pozvat všechny své seniorky a seniory na akce, které se konají i mimo běžný program v Klubech seniorů města Kolín v první polovině roku 2019.

Kolín vyjádřil soustrast Polsku

K uctění památky gdaňského starosty Pavla Adamowicze vyvěsila kolínská radnice polskou vlajku.

Termíny svozu plastů na první pololetí 2019

Svoz plastových nádob o objemu 240 l proběhne v termínu 21.-25. 1. 2019. Přehled termínů svozu pro první pololetí přinášíme v tabulce níže.

Tři králové dorazili do Kolína

Aktualizováno

V neděli 6. ledna se na Karlově náměstí uskutečnilo Tříkrálové zastavení, které spolu s městem Kolín uspořádala místní farní charita.

Ubytovna pro osoby bez přístřeší testuje iglú

Město Kolín tzv. bezdomovecké iglú, tedy mobilní ubytovací systém, umístilo na zahradu ubytovny pro osoby bez přístřeší v Polepské ulici.

< 1 2 3 4 ... 45 >