Oddělení marketingu a propagace | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Zajímavé odkazy

Oddělení marketingu a propagace


Ulice: Karlovo náměstí 78
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Telefon: +420 321 748 216
Fax: +420 321 748 203
Email: marketing@mukolin.cz

Organizační náplň

Oddělení marketingu a propagace města je funkčně nezávislý útvar, který se zabývá základním marketingovým výzkumem včetně výzkumu veřejného mínění, zpracováním analýz s následným vypracováním opatření v podobě marketingového plánu, komunikací mezi představiteli města a veřejností.

Oddělení marketingu a propagace města je přímo podřízeno starostovi města. Zajišťuje propagaci města Kolína a MěÚ. Zprostředkovává a podporuje kooperační aktivity veřejných a soukromých aktérů. Zabezpečuje styk s veřejností. Připravuje a pořádá tiskové konference, zajišťuje spolupráci s místními sdělovacími prostředky. Zajišťuje informační servis pro obyvatele a firmy ve městě. Koordinuje aktualizaci obsahu webových stránek města, zajišťuje aktualizaci stránek veřejné správy s odkazy na město Kolín. Zabezpečuje vydání Zpravodaje města Kolína, zajišťuje vedení a zpracování kroniky a fotokroniky města Kolína, je kontaktní organizační složkou při dalších vybraných akcí společensko-kulturního charakteru konaných ve městě.

Oddělení marketingu a propagace organizačně a administrativně zajišťuje činnost komise výstavby a rozvoje města.

Objevte v Kolíně dračí portál!

 Aktualizováno

Jaro je jako stvořené pro procházky a proč si jarní procházku nezpestřit hrou. Zapojte se do nové geolokační hry, ve které hráči mají za úkol ve svém chytrém telefonu pomoci drakovi nalézt onen bájný portál, který je vstupem do ...

V Borkách byl vysazen pohádkový strom

 Aktualizováno

U příležitosti 18. ročníku Noci s Andersenem byl v Kolíně vysazen již desátý Pohádkovník.

Mystérium světla navázalo na téma pašijových her

 

Ve čtvrtek 22.3. uvedlo Divadlo Víti Marčíka v chrámu svatého Bartoloměje svou hru s názvem Mysterium světla.

V Sendražicích se besedovalo o dopravě

 

Ve středu 21. března se v sendražické základní škole uskutečnilo setkání s občany na téma doprava.

Změna úředních hodin kanceláře na centrálním hřbitově v Kolíně

 Aktualizováno

Upozorňujeme na změnu úředních hodin kanceláře Správy veřejných pohřebišť na centrálním hřbitově v Kolíně. Pondělí 8:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00, středa 8:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00.

Jom ha-šoa 2018 – veřejné čtení jmen obětí holocaustu 2018

 

V 16 městech a obcích České republiky se ve čtvrtek 12. dubna 2018 koná 13. ročník připomínkové akce Veřejné čtení jmen obětí holocaustu - JOM HA-ŠOA. Záštitu nad kolínskou akcí, která se uskuteční na Karlově náměstí převzal ...

< 1 2 3 4 ... 42 >