Oddělení marketingu a propagace | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Oddělení marketingu a propagace


Ulice: Karlovo náměstí 78
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Telefon: +420 321 748 216
Fax: +420 321 748 203
Email: marketing@mukolin.cz

Organizační náplň

Oddělení marketingu a propagace města je funkčně nezávislý útvar, který se zabývá základním marketingovým výzkumem včetně výzkumu veřejného mínění, zpracováním analýz s následným vypracováním opatření v podobě marketingového plánu, komunikací mezi představiteli města a veřejností.

Oddělení marketingu a propagace města je přímo podřízeno starostovi města. Zajišťuje propagaci města Kolína a MěÚ. Zprostředkovává a podporuje kooperační aktivity veřejných a soukromých aktérů. Zabezpečuje styk s veřejností. Připravuje a pořádá tiskové konference, zajišťuje spolupráci s místními sdělovacími prostředky. Zajišťuje informační servis pro obyvatele a firmy ve městě. Koordinuje aktualizaci obsahu webových stránek města, zajišťuje aktualizaci stránek veřejné správy s odkazy na město Kolín. Zabezpečuje vydání Zpravodaje města Kolína, zajišťuje vedení a zpracování kroniky a fotokroniky města Kolína, je kontaktní organizační složkou při dalších vybraných akcí společensko-kulturního charakteru konaných ve městě.

Oddělení marketingu a propagace organizačně a administrativně zajišťuje činnost komise výstavby a rozvoje města.

Narodní potravinová sbírka hledá dobrovolníky

 Aktualizováno

V sobotu 11. listopadu se uskuteční již 4. ročníku Národní potravinové sbírky v Kolíně.

Pátek třináctého – Den požární bezpečnosti ve znamení kontroly průjezdnosti

 

Česká asociace hasičských důstojníků vyhlašuje každoročně některý z pátků, který vychází na třináctý den v měsíci, za Den požární bezpečnosti.

V průmyslové zóně byl otevřen další závod

 Aktualizováno

Ve středu 18. října byl v průmyslové zóně Kolín - Ovčáry slavnostně otevřen závod na výrobu rozvodových sad pro motory Tsubaki Chain Co.

Pozvánka na koncert Karla Vrtišky

 

Kruh přátel hudby v Kolíně vás zve na osmý koncert 53. cyklu "Dva klavíristé".

Začíná rekonstrukce Pražské ulice

 Aktualizováno

Dne 16.10.2017 by mělo vzhledem k počátku prvních prací souvisejících s revitalizací celé této ulice mezi Náměstím Republiky a křižovatkou „Modrý bod“ dojít k úplnému uzavření části ulice Pražské, a to prozatím v úseku ...

Městská galerie vystavuje fotografie Jaromíra Funkeho

 

Snímky průkopníka avantgardní fotografie týkající se města na Labi z let 1920 - 1935 byly včera představeny v Galerii města Kolína.

< 1 2 3 4 ... 36 >