Živnostenský odbor – obecní živnostenský úřad | mukolin.cz

Živnostenský odbor – obecní živnostenský úřad

Ulice: Karlovo náměstí 45
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Kancelář: budova C, 1. patro
Email: zivnost.odbor@mukolin.cz

Organizační náplň

Odbor vykonává funkci orgánu státní správy I. stupně v oblasti živnostenského podnikání – pro živnosti koncesované, ohlašovací volné, ohlašovací řemeslné, ohlašovací vázané a v oblasti podnikání v zemědělství.

Od pondělí 3. 5. 2021 bude možné nově využívat on-line rezervace na Živnostenský odbor Městského úřadu Kolín

Od pondělí 3. 5. 2021 bude možné nově využívat on-line rezervace i na Živnostenský odbor Městského úřadu Kolín. Zaregistrování termínu bude spuštěno již v týdnu od 26. 4. 2021 do 30. 4. 2021.

Informace o systému „Spotřebitelského ombudsmana“

Aktualizováno

Oznamujeme občanům, že na Obecním živnostenském úřadě Kolín začal fungovat tzv. spotřebitelský ombudsman. Je to označení pro systém, který prostřednictvím kontaktních míst na živnostenských úřadech a jejich spolupráce s nevládními neziskovými organizacemi umožní oklamaným ...

< 1 >