Podnikatel | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Podnikatel

PDF E-mail Print

Podnikání je ze strany široké veřejnosti většinou spojováno pouze s penězi, drahými auty, luxusními domy a obecně s většími možnostmi vést spokojený život. Jde o jeden z největších omylů, který mimo jiné představuje rovněž jednu z nejčastějších příčin neúspěchů v podnikání. Úspěch v podnikání stojí na vašich unikátních podnikatelských nápadech, na detailně vypracovaném podnikatelském záměru, na vašich podnikatelských kompetencích, talentu a entuziasmu.

Kolín je dnes významným průmyslovým městem, které je i zároveň sídlem automobilky konsorcia TPCA (Toyota-Peugeot-Citroën). Právě působení automobilky i řady jejích dodavatelů přispívá dlouhodobě k nízké míře nezaměstnanosti v celém regionu. Město je však sídlem i řady obchodních příležitostí a stovek dalších podnikajících subjektů, které přispívají k dynamickému rozvoji města a jeho vysoké životní úrovni.

Jste stávající investor nebo máte zájem o investování v Kolíně? Potřebujete bližší informace o podnikatelském prostředí ve městě? Chcete řešit váš konkrétní problém?

Zde uvádíme důvody, které Vám pomohou se rozhodnout proč investovat v Kolíně:

  • Kvalifikovaná pracovní síla
  • Strategická geografická poloha
  • Dobrá dopravní dostupnost – Kolín je rozložen na obou březích řeky Labe. Kolín je důležitou železniční křižovatkou.
  • Místo pro kvalitní život – Kolín má velmi krásné okolí, které je dobře dostupné ze všech částí města. Historické památky.
  • Průmyslová tradice – Je zde průmysl chemický, automobilový, strojírenský, potravinářský a polygrafický.
  • Kvalitní infrastruktura – Kolín má kvalitní technickou infrastrukturu.
  • Kvalitní podnikatelské prostředí

Začínáte s podnikáním nebo jste živnostník, chcete poradit a potřebujete správné informace? Nevíte na koho se ve vaší věci obrátit?

Výše uvedené otázky Vám zodpoví Živnostenský odbor – obecní živnostenský úřad. Je to odbor MěÚ Kolín, který zabezpečuje výkon státní správy na úseku živnostenského podnikání dle zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vykonává další činnosti v rozsahu stanoveném zvláštními právními předpisy.

Cílem současného vedení města je vytvářet dobré podmínky pro všechny podnikatelské záměry, které přinášejí užitek obyvatelům města a jsou v souladu s platnými zákony.

"Ošetřovné"pro OSVČ - Výzva II

05.05.2020 14:49Aktualizováno

    Výzvu II týkající se pomoci OSVČ, které po uzavření škol, školek a zařízení sociálních služeb v souvislosti s péčí o dítě či o hendikepovaného člověka ...

dotazy a odpovědi "ošetřovné" pro OSVČ

01.04.2020 14:38

1. Dotaz: Nárok má OSVČ, která nemá nedoplatky vůči vybraným institucím. O jaké instituce se jedná? Odpověď: Jedná se o Finanční úřad, Českou správu sociálního zabezpečení, zdravotní ...

OŠETŘOVNÉ“ PRO OSVČ - Výzva I

01.04.2020 09:42Aktualizováno

Stanovené období: od 12. března do 31. března 2020 https://www.mpo.cz/cz/podnikani/zivnostenske-podnikani/osetrovne-pro-osvc---vyzva-i--253750/ Datum vyhlášení: 31. 3. 2020   Datum zahájení příjmu žádostí: ...

zivnost.odbor@mukolin.cz

23.03.2020 12:53

Po dobu trvajících nouzových omezení přijímáme e-mailová podání bez zaručeného elektronického podpisu na adrese: zivnost.odbor@mukolin.cz

Informace ke spolkům a bývalým občanským sdružením

18.04.2019 09:43

Ministerstvo spravedlnosti zpracovalo ve spolupráci s Výborem pro legislativu a financování Rady vlády pro nestátní neziskové organizace informaci pro spolky a bývalá občanská sdružení o povinnostech, které pro ně vyplývají z občanského zákoníku a ze zákona o veřejných rejstřících. ...

Upozornění pro začínající podnikatele

04.12.2014 07:45

Na Ministerstvo průmyslu a obchodu se v poslední době obrátilo s podněty a dotazy několik osob, které obdržely od různých společností konkrétní nabídky, spočívající v úplatném zápisu podnikatele do určitého registru nebo evidence, tedy činnost provedení zápisu za poplatek.

< 1 2 >