Podnikatel | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Podnikatel

PDF E-mail Print

Podnikání je ze strany široké veřejnosti většinou spojováno pouze s penězi, drahými auty, luxusními domy a obecně s většími možnostmi vést spokojený život. Jde o jeden z největších omylů, který mimo jiné představuje rovněž jednu z nejčastějších příčin neúspěchů v podnikání. Úspěch v podnikání stojí na vašich unikátních podnikatelských nápadech, na detailně vypracovaném podnikatelském záměru, na vašich podnikatelských kompetencích, talentu a entuziasmu.

Kolín je dnes významným průmyslovým městem, které je i zároveň sídlem automobilky konsorcia TPCA (Toyota-Peugeot-Citroën). Právě působení automobilky i řady jejích dodavatelů přispívá dlouhodobě k nízké míře nezaměstnanosti v celém regionu. Město je však sídlem i řady obchodních příležitostí a stovek dalších podnikajících subjektů, které přispívají k dynamickému rozvoji města a jeho vysoké životní úrovni.

Jste stávající investor nebo máte zájem o investování v Kolíně? Potřebujete bližší informace o podnikatelském prostředí ve městě? Chcete řešit váš konkrétní problém?

Zde uvádíme důvody, které Vám pomohou se rozhodnout proč investovat v Kolíně:

  • Kvalifikovaná pracovní síla
  • Strategická geografická poloha
  • Dobrá dopravní dostupnost – Kolín je rozložen na obou březích řeky Labe. Kolín je důležitou železniční křižovatkou.
  • Místo pro kvalitní život – Kolín má velmi krásné okolí, které je dobře dostupné ze všech částí města. Historické památky.
  • Průmyslová tradice – Je zde průmysl chemický, automobilový, strojírenský, potravinářský a polygrafický.
  • Kvalitní infrastruktura – Kolín má kvalitní technickou infrastrukturu.
  • Kvalitní podnikatelské prostředí

Začínáte s podnikáním nebo jste živnostník, chcete poradit a potřebujete správné informace? Nevíte na koho se ve vaší věci obrátit?

Výše uvedené otázky Vám zodpoví Živnostenský odbor – obecní živnostenský úřad. Je to odbor MěÚ Kolín, který zabezpečuje výkon státní správy na úseku živnostenského podnikání dle zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vykonává další činnosti v rozsahu stanoveném zvláštními právními předpisy.

Cílem současného vedení města je vytvářet dobré podmínky pro všechny podnikatelské záměry, které přinášejí užitek obyvatelům města a jsou v souladu s platnými zákony.

Informace o systému „Spotřebitelského ombudsmana“

05.06.2013 07:56Aktualizováno

Oznamujeme občanům, že na Obecním živnostenském úřadě Kolín začal fungovat tzv. spotřebitelský ombudsman. Je to označení pro systém, který prostřednictvím kontaktních míst na živnostenských úřadech a jejich spolupráce s nevládními neziskovými organizacemi umožní oklamaným ...

Informace k rejstříku živností a firem

15.10.2012 07:57Aktualizováno

Městský úřad Kolín, obecní živnostenský úřad informuje o další osobě, která nabízí zápis do rejstříku živností a firem. Jedná se o fyzickou osobu: Martin Plaček, s místem podnikání: Skryjova 1606/8, 614 00 Brno – Husovice, IČ 88747808, která zasílá podnikatelům bezprostředně ...

Informace k rejstříku obchodu a živnosti

12.04.2012 15:59Aktualizováno

Vzhledem k častým dotazům podnikatelů, kteří bezprostředně po získání živnostenského oprávnění a výpisu z živnostenského rejstříku obdrželi dopis od společnosti Informatik – Česká republika, spol. s r.o. spolu se složenkou na částku 1.677 Kč (resp. 2.277,- Kč u právnických ...

< 1 2 >