mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

PDF E-mail Print

Občanský průkaz

 

Druh služby:

Občanské průkazy - příjem žádostí

Občanské průkazy - výdej dokladů

Informace o vyhotovených občanských průkazech

Aktuální fronta

 

Pro rychlejší a pohodlnější odbavování klientů byl nainstalován vyvolávací a rezervační systém umožňující odbavení dvěma způsoby:

 

1. ODBAVENÍ S ELEKTRONICKOU REZERVACÍ TERMÍNU SCHŮZKY

Upozornění: 1 rezervace = 1 úkon - 1 osoba, máte-li k vyřízení více úkonů, rezervujte si dle toho příslušný počet termínů.

Jak se objednat:

Návod na sjednání schůzky:

  1. zvolit druh služby
  2. zvolit kalendář
  3. zvolit den a čas schůzky
  4. VYTISKNOUT doklad o rezervaci (na dokladu je uvedeno pořadové číslo, pod kterým budete voláni pomocí displejů - hlavního a nad přepážkou, a také čas volání)
  5. ukončit rezervaci.

Rezervace termínu schůzky:

Pro objednávání je vždy vyhrazena pouze určitá kapacita pořadových čísel. Termíny s podporou internetového objednávání jsou otevírány denně, automaticky v časovém horizontu maximálně šedesáti kalendářních dnů dopředu. Další nový den s podporou internetového objednání se otevře automaticky vždy se změnou data (přibližně v 0.00 hod.)

Po vyplnění registračních údajů obdržíte na Váš e-mail potvrzení vaší rezervace a provozní pokyny, které si prosím vytiskněte a přineste s sebou na přepážku. Vytisknutím objednávky máte jistotu, že se Vaše žádost dostala do rezervačního systému.

V případě, že se Vám nepovede vytisknout potvrzení Vaší rezervace (nebo nemáte možnost si jej vytisknout), ověřte si zarezervování Jany Kramářové nebo u Markéty Kubíčkové.

Prosíme klienty, aby zbytečně neblokovali vyhrazené termíny a v případě, že se ve stanoveném termínu nemůžete dostavit k vyřízení své žádosti, proveďte zrušení rezervace na adrese uvedené v potvrzovacím e-mailu.

Čísla rezervovaná přes internet nejsou vidět ve frontách, neboť mají čas volání již stanoven rezervací.

Odbavení klienta:

Klient přichází s potvrzením o rezervaci termínu a je volán ve sjednaný čas na příslušnou přepážku. Upozorňujeme, že v případě objednání přes internetovou rezervaci, může dojít ke zdržení odbavení z důvodu prodloužení obsluhy předchozího klienta.

Jak zrušit rezervaci:

Na e-mail zadaný v rezervačním formuláři obdržíte potvrzující zprávu o rezervaci, jejíž součástí je i odkaz na zrušení rezervace. V případě, že budete chtít schůzku zrušit, použijte tento odkaz. Následně obdržíte potvrzení o zrušení rezervace v tomto tvaru:

Vaše rezervace byla zrušena

Datum:

Čas:

Umístění:

Číslo lístku:

 

2. ODBAVENÍ BEZ REZERVACE TERMÍNU SCHŮZKY

Pro rychlejší a pohodlnější odbavování klientů, kteří nevyužijí internetového objednání, je v provozu vyvolávací systém pro denní pořadí. Klient sám volí požadovanou službu na tiskárně lístků vyvolávacího systému umístěného v hale v přízemí - budova A, Karlovo nám. 44, Kolín I. Obdrží lístek s udáním čísla odbavení. Podle čísla bude volán k příslušné přepážce. Systém přiděluje lístky až do vyčerpání denní kapacity pracoviště.

Upozornění: 1 lístek = 1 úkon - 1 osoba (časy odpovídají vyřízení jedné žádosti. Máte-li k vyřízení více žádostí, vytiskněte si příslušný počet lístků).

Klient přichází bez předchozí rezervace termínu a jeho odbavení je závislé na počtu čekajících klientů nebo klient přichází s internetovou rezervací termínu, který je odbaven v čase sjednané schůzky.

Fronta

Tuto službu jsme pro vás zavedli jako možnost úspory času. Pokud například ráno obdržíte již vysoké pořadové číslo, nemusíte trávit celý čas čekáním na úřadě, ale v pohodlí odkudkoliv přes internet můžete sledovat stav fronty a přijít až v ten pravý okamžik. Rodiče s dětmi, kteří nechtějí opustit úřad, mají možnost využít dětský koutek, odkud mohou sledovat volaná čísla a na přepážku se dostavit těsně před odbavením. Kliknutím na nápis Aktuální fronta níže se dostanete na náhled aktuálně odbavovaných čísel v jednotlivých kategoriích. Upozornění: V aktuální frontě se nezobrazují čísla rezervovaná přes internet, neboť mají čas volání již stanoven rezervací.


Poslední úprava: 22.05.2017 09:46:10, Petra Kučerová