6. Historický den na Kmochově ostrově v Kolíně | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

6. Historický den na Kmochově ostrově v Kolíně


Termín: 10.08.2019 10:00 - 10.08.2019 18:00
Místo: Kmochův ostrov

Každoročně mají historické slavnosti spojitost s výročím významného panovníka. Letos si připomeneme narozeniny Napoleona Bonaparta a celé slavnosti se tedy ponesou v duchu empíru.

Během celého dne vás bude bavit program na dvou scénách. Hlavní částí vás provede moderátor na pódiu amfiteátru, kde se budou nepřetržitě od 10 do 18 hodin střídat nejrůznější umělci. Čeká vás hudba, tanec, kejkle, divadlo, šerm nebo ukázky katovského řemesla.

Vedlejší scéna zaujímá prostor v parku Kmochova ostrova u altánu. Zde najdete tábor francouzských a rakouských vojáků, historická děla s ukázkami, polního felčara, dobová zátiší a dekorace jako stvořené pro památeční fotku. Zároveň i na vedlejší scéně budou během dne probíhat krátká taneční a divadelní vystoupení, pantomima nebo pásmo pro děti. Můžete se také těšit na sokolníka nebo ukázky exotických hadů.

K atmosféře starých časů neodmyslitelně patří jarmark. Stánky nejen se šperky, keramikou, dřevěnými hračkami, dětskou dílnou nebo občerstvením budou i letos součástí historických slavností.

Skupina historického šermu a dobové hudby Páni z Kolína vás srdečně zve na tradiční historickou akci v příjemném prostředí kolínského Kmochova ostrova.


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

SlavnostiKolin2019_plakat

Přílohy

SlavnostiKolin2019_plakat_ (896,1 kB)