KOLÍNSKÉ KULTURNÍ LÉTO 2020 - JAZZIKA a PANGEA – THE BEATLES REVIVAL BAND | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

KOLÍNSKÉ KULTURNÍ LÉTO 2020 - JAZZIKA a PANGEA – THE BEATLES REVIVAL BAND


Termín: 23.08.2020 17:00 - 23.08.2020 20:00
Místo: Kmochův ostrov

Kolínské kulturní léto 2020 pokračuje druhým koncertem opět na Kmochově ostrově. V neděli 23. srpna od 17 hodin se představí kapela JAZZIKA a skupina PANGEA – THE BEATLES REVIVAL BAND.

JAZZIKA

Podmanivé tóny jazzu, vášeň latinskoamerických rytmů, bezstarostný swing, světoznámé evergreeny a české dobové písně jsou balzámem pro uši a ďábelským pokušením pro nohy. Hudba, která vás nenechá v klidu.

„Učil nás Ondřej Havelka i slavný Tony Monaco. I díky nim jsme profesionálové se špičkovým zvukem. Náš repertoár baví lidi všech věkových kategorií. Milujeme jazz a swing – ta hudba má styl.“, to o sobě říká kapela Jazzika ve složení: Marian Jungwirth – bicí; Jindřich Henry Zíka – trubka, zpěv; Radim Sládek – piáno; Jiří Výborný – baskytara, kontrabas.

 

PANGEA – THE BEATLES REVIVAL BAND

Skupina patří ke špičce evropských revivalových skupin a profesionálně se věnuje věrné interpretaci legendární liverpoolské čtveřice. Propracované detaily hry, perfektní nastudování skladeb, přesně znějící vokální harmonie v původních tóninách, originální nástroje (kytary Gretsch, Rickenbacker, Höfner a Epiphone, apoaráty Vox i bicí Ludwig), dokonalé repliky kostýmů, charakteristické účesy a v neposlední řadě levoruký baskytarista – to vše jsou atributy přesně vystihující skupinu Pangea.

Důkazem kvalit skupiny je mimo jiné vítězství v soutěži Beatles revivalových kapel v červnu 2010 nebo osobní pozvání nevlastní maminky Paula McCartneyho na vystoupení v rámci slavnostního křtu její memoárové knihy, které proběhlo v lednu 2013 v liverpoolské filharmonii. Pangea byla rovněž vybrána k účasti na prestižním mezinárodním festivalu Beatleweek 2011 v Liverpoolu. Zde odehrála sérii vystoupení, které vyvrcholily koncerty v legendárním klubu Cavern.

 

Přijďte v neděli 23. srpna do Kolína na Kmochlův ostrov!


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

Udalost2
Plakat_kulturni-leto_A3_U-07
KKL_1440x900_2
KKL_23.9._akce_fb

Přílohy

Plakat_kulturni-leto_A2_U-07 (3,0 MB)