Citizen | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Citizen

PDF E-mail Print

The citizen of the town is a physical person who is the citizen of the Czech Republic and the person is registered in the town for the permanent residence. The citizen who reached 18 years of age is allowed to vote and be elected to the town council. A citizen can vote in local referendum under the conditions stated by the law on local referendum. A citizen can express their opinion during town meetings in accordance with the rules of procedure. A citizen is allowed to comment on town budget proposal, final bill of the town for the past year. This can be done either in written form within the set deadline or in oral form during the council meeting. A citizen can see the town budget, the final bill of the town for the past year, the decrees and minutes from the council meetings, the decrees of town council, decrees of council departments and town committees. A citizen is allowed to acquire statements of all the above-mentioned documents and to require a discussion of certain matter in the sphere of individual competences of town council

Vánoční posezení s hudbou a tancem

15.11.2018 10:49Aktualizováno

Město Kolín zve všechny seniory na tradiční předvánoční setkání pořádané Odborem sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Kolín.

Pečující se mohou účastnit praktických kurzů a o jejich blízkého bude postaráno

29.10.2018 09:37

Centrum pro seniory Kolín a Město Kolín ve snaze pomoci pečujícím, aby se mohli zúčastnit praktických kurzů/setkání realizovaných institutem Pečuj doma Diakonie ČCE, nabízí možnost využití sociální služby denní stacionář sídlící ...

Informace o sociální pomoci

27.09.2018 14:02

Odboru sociálních věcí a zdravotnictví města vydal plakát informující o možnosti pomoci v sociální oblasti pro občany města Kolína. Potřebná pomoc může být poskytnuta samotným odborem nebo Vás poskytneme kontakt na příslušnou organizaci či instituci.

Taneční úterky pro naše seniorky

24.09.2018 12:42Aktualizováno

Přijďte si zatančit v duchu vznešených tanců všech druhů, aneb tančit se dá v každém věku. Zapojíte celé tělo, zlepšíte si kondici i náladu. Stačí mít chuť, přijít a pobavit se nejen tancem, ale i společností.

Kluby pro seniory – akce v II. pololetí roku 2018

06.09.2018 10:25

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Kolín pod záštitou místostarosty Tomáše Růžičky si dovoluje pozvat všechny své seniorky a seniory na akce, které se konají i mimo běžný program v Klubech seniorů města Kolín v druhé polovině roku 2018.

Setkání „Pečujeme doma“ proběhlo

20.07.2018 09:25

Setkání/konference nesoucí název „PEČUJEME DOMA“, která se konala v CEROP Kolín proběhla na přelomu prázdnin i tak s dobrou účastí. Setkání se účastnili jak pracovníci působící v sociální problematice, tak osoby, které poskytují péči svému blízkému.

< 1 2 3 4 ... 6 >