Citizen | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Citizen

PDF E-mail Print

The citizen of the town is a physical person who is the citizen of the Czech Republic and the person is registered in the town for the permanent residence. The citizen who reached 18 years of age is allowed to vote and be elected to the town council. A citizen can vote in local referendum under the conditions stated by the law on local referendum. A citizen can express their opinion during town meetings in accordance with the rules of procedure. A citizen is allowed to comment on town budget proposal, final bill of the town for the past year. This can be done either in written form within the set deadline or in oral form during the council meeting. A citizen can see the town budget, the final bill of the town for the past year, the decrees and minutes from the council meetings, the decrees of town council, decrees of council departments and town committees. A citizen is allowed to acquire statements of all the above-mentioned documents and to require a discussion of certain matter in the sphere of individual competences of town council

Taneční úterky pro seniorky

30.08.2019 13:11

Přijďte si zatančit v duchu vznešených tanců všech druhů, aneb tančit se dá v každém věku. Zapojíte celé tělo, zlepšíte si kondici i náladu. Stačí mít chuť, přijít a pobavit se nejen tancem, ale i společností.

Pražská správa sociálního zabezpečení hledá do svých řad nové kolegyně a kolegy

02.05.2019 10:37

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE Odbor nemocenského pojištění Pražské správy sociálního zabezpečení hledá do svých řad nové kolegyně a kolegy, absolventy škol i uchazeče s praxí.

Informace ke spolkům a bývalým občanským sdružením

17.04.2019 17:21Aktualizováno

Ministerstvo spravedlnosti zpracovalo ve spolupráci s Výborem pro legislativu a financování Rady vlády pro nestátní neziskové organizace informaci pro spolky a bývalá občanská sdružení o povinnostech, které pro ně vyplývají z občanského zákoníku a ze zákona o veřejných rejstřících.

Nařízení města Kolína o vyhlášení záměru zadat zpracování lesních hospodářských osnov

17.04.2019 17:15Aktualizováno

Bylo vydáno Nařízení města Kolína číslo 1/2019 o vyhlášení záměru zadat zpracování lesních hospodářských osnov.

Pečující měli možnost navštívit další kurz šitý na jejich potřeby

11.04.2019 07:49

4. dubna se v Městském klubu seniorů opět sešli osoby pečující o své blízké a to na kurzu Praktické aspekty péče I. Kurz byl realizován ve spolupráci s Diakonií ČCE - Pečuj doma a města Kolína. Kurz vedla zkušená lektorka a ergoterapeutka ...

Společenské či rodinné hry - leží v prachu a přitom by mohly někomu pomoci

02.04.2019 12:45

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Kolín pořádá sbírku nepoužívaných společenských/rodinných her (např. Člověče, nezlob se, Domino, Dáma a jiné), z kterých pouze ometáte prach, ale přesto by někomu mohly udělat radost.

< 1 2 3 4 ... 8 >