mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

PDF E-mail Print

Zapojte se do hlasování prostřednictvím unikátní aplikace D21 a budete moci rozhodovat o projektech, veřejných akcích či investicích města. Řiďte Kolín!

Důležité odkazy:

WWW.RIDIMKOLIN.CZ

REGISTRACE ONLINE

Co je projekt Řídím Kolín?

Jde o projekt, který v Kolíně odstartoval v prosinci roku 2017. Chceme zapojit veřejnost do rozhodování a získat její názor na různé aktivity města. Cílem je přiblížit radnici občanům a občany radnici. Přinášíme dva typy hlasování - lehčí a zásadní témata. U témat obecnější (lehčí) povahy může hlasovat každý. Do zásadnějších témat se mohou zapojit pouze občané, kteří se přihlásili přes registrační formulář, jsou starší 15 let a mají trvalé bydliště v Kolíně.

Co je cílem projektu Řídím Kolín?

Více vtáhnout občany do dění ve městě. Získat rychle názor Kolíňáků na různé akce a projekty. Přiblížit radnici lidem a lidi radnici. Motivovat občany k trvalému bydlení v Kolíně.

Jak se registrovat?

◾odeslat registrační formulář elektronicky

Pro zásadní hlasování pro občany s trvalým bydlištěm v Kolíně je možné se registrovat online přímo z domova. Formulář je možné vyplnit online a odeslat elektronicky ZDE .

◾vyplnit a odevzdat registrační formulář na kontaktním místě

Formulář získáte a vyplníte na kontaktních místech: Městský úřad Kolín, Karlovo náměstí 78 a Městské informační centrum, Na Hradbách 157. Stačí vyplnit jméno, adresu a kontaktní e-mail (ti, kteří nekomunikují e-mailem, uvedou číslo mobilního telefonu). Nezapomeňte prosím zaškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů. Je nezbytný pro zřízení uživatelského účtu. Po vyplnění formulář prosím odevzdejte na některém z kontaktních míst, kde dojde k ověření Vašeho trvalého bydliště podle občanského průkazu.

Co se stane po registraci?

◾ v případě odevzdání registračního formuláře v papírové formě Vám založíme uživatelský účet v hlasovací aplikaci D21, prostřednictvím které se můžete účastnit anket a řídit Kolín. Na Vámi zadanou e-mailovou adresu obdržíte potvrzovací e-mail s detailními informacemi.

◾ v případě online registrace Vám bude zaslán potvrzovací e-mail. 

V čem je přínos hlasovacího systému Demokracie 2.1?

Hlavním přínosem hlasovacího systému Demokracie 2.1 (zkráceně D21) je tzv. efekt více hlasů: každý účastník má více hlasů, než je tomu v tradičních hlasovacích systémech. Může tak vyjádřit více preferencí, a tím více ovlivnit volbu. Díky efektu více hlasů přináší D21 přesnější výsledky a zvyšuje tak celkovou spokojenost hlasujících s výsledky. Autorem systému D21 je matematik Karel Janeček.

Jaké hlasování právě probíhá?

 

KVALITA ŽIVOTA VE MĚSTĚ

Jaké jsou Vaše priority v rozvoji města do budoucnosti?

21. 5. 2018 - 20. 6. 2018

Hlasování pro všechny občany, možné i bez registrace.

 

O čem jsme už hlasovali?

◾ Sportovec města Kolína 2017 – kategorie družstva

◾ Sportovec města Kolína 2017 – kategorie jednotlivci

 


Poslední úprava: 30.05.2018 10:53:09, Kateřina Tesařová

Images

32_ridim kolin

Attachments

Registrační formulář - Řídím Kolín (25,1 kB) Souhlas se zpracováním osobních údajů (28,5 kB)