SDH Zibohlavy | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Úřední hodiny

Provoz Městského úřadu Kolín během nouzového stavu:

 

pondělí 8–11 hodin

středa 13–16 hodin

 

Vstup pouze jednotlivě

 

 

Czech POINT, Karlovo nám. 78:

 

8. 4. 2020  8–16  hodin

9. 4. 2020  8–12  hodin

 

O dalších změnách úředních hodin MěÚ Kolín budeme včas informovat.

 

SDH Zibohlavy


Informace

Vznik a založení našeho sboru se datuje do roku 1886. O 100 let později, v roce 1986, se Zibohlavy staly součástí Kolína. V současné době se náš sbor zaměřuje nejvíce na sportovní činnost. Naše družstva, muži a ženy se pravidelně a úspěšně zapojují do Kutnohorské hasičské ligy, je to soutěž v požárním útoku na nástřikové terče. V letošním roce dáváme dohromady i dětské družstvo. Do dalších aktivit SDH Zibohlavy patří pomoc při povodních, požárech, prevence, záchranářská činnost, kulturní a společenské akce. Více na www.sdhzibohlavy.cz.


Kontakty

Ulice: Hasičská 62
Město: Kolín
PSČ: 280 02
Email: vanek.zdr@seznam.cz
Telefon: 602 578 219
WWW: www.sdhzibohlavy.cz


Akce

Fotky

Přílohy

RSS