Slavnostní otevření první venkovní miniknihovny | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Slavnostní otevření první venkovní miniknihovny


Termín: 21.06.2017 11:00 - 21.06.2017 12:00
Místo: Kmochův ostrov

Přijměte pozvání na slavnostní otevření první venkovní miniknihovny a představení celého projektu Knihy jsou lidem tím, čím perutě ptákům, podpořeného dotací z grantového programu TPCA pro Kolínsko.

Za projektem stojí Městská knihovna Kolín, která již v loňském roce začala svou síť miniknihoven budovat prvními exempláři v Oblastní nemocnici Kolín, kde se jejich provoz dobře osvědčil a naznačil směr dalšího vývoje tohoto projektu, který je založen na principu volného půjčování a dobrovolného darování knih či časopisů každým z nás.

Zcela první z unikátní série devíti stylových a své umístění symbolizujících miniknihoven, které zaštiťuje heslo Prohlížej, sdílej, pečuj, bude do provozu slavnostně uvedena ve středu 21. června 2017 na Kmochově ostrově u dětského hřiště (směrem k amfiteátru) v 11:00.

Všechny Vás proto zveme představení tohoto jedinečného a pro všechny jistě přínosného projektu, který má za primární úkol podpořit rozvoj čtenářství a přispět k příjemnému trávení volného času širokou veřejností poblíž našich hřišť a oblíbených míst odpočinku po celém Kolíně.


Zadal: Městská knihovna Kolín

Obrázky

MěK Kolín - Miniknihovna Kmoch