Doporučujeme | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Doporučujeme


Tajemný Kolín

Hra v rozšířené realitě

Informační panely u sedmi nejvýznamnějších míst a památek města jsou doplněny o hru v rozšířené realitě s názvem Tajemný Kolín. Po stáhnutí aplikace Tajemný Kolín do telefonu či tabletu a nasnímání konkrétního panelu ožije v telefonu rozšířená realita.  Na 3D modelech je třeba hledat dílky skládanky a vyluštit tajenku, zároveň se hráč dozví další zajímavou informaci nebo záhadu vážící se k danému objektu. Po splnění úkolů je možné vyzvednout si drobnou odměnu v jednom z informačních center nebo na Rozhledně Vodárna Kolín.

   

Cesty a památky

Kolínsko nabízí nečekané množství památek i přírodních zajímavostí. Stačí kliknout na tohoto podrobného průvodce a začít se s nimi seznamovat.

 

Cyklotrasy Kutnohorska

Stránky věnované cyklotrasám na kutnohorsku s přesahem do sousedních regionů (Kolínsko, Pardubicko, Čáslavsko).

Rejstříky cyklotras jsou řazeny podle různých kritérií:

Podle obtížnosti  |  Podle vzdálenosti  |  Pro rodiny s dětmi  |  Okružní trasy  |  Podle místa startu  | Procházející daným místem  |  Podle čísel cyklotras  |  Podle názvu cyklotrasy.

 

Kolínský dračí portál

Pomozte drakovi Vítkovi nalézt v Kolíně bájný dračí portál, který je vstupem do dračí říše. Jen tam se totiž může zbavit svého prokletí ...

Nově spuštěná geolokační hra, ve které hráči mají za úkol ve svém chytrém telefonu pomoci drakovi nalézt onen bájný portál, který je vstupem do dračí říše. Každý může tuto výzvu přijmout a zasloužit se o to, aby se Vítek zbavil svého prokletí. Stačí mít pouze k dispozici chytrý telefon, v něm staženou bezplatnou aplikaci GEOFUN a hru s názvem „Kolínský dračí portál“.

Start je v Kolíně před Radnicí.

webová prezentace hry:  www.geofun.cz/kolinsky-draci-portal/

 

 

 

 

Milostné příběhy středních Čech

Deset nejzajímavějších milostných příběhů, které se odehrály v dávných dobách i nedaleké historii na zámcích a dalších místech ve středních Čechách.

 

Gastronomické zážitky ve středních Čechách

20 nejlepších a nejzajímavějších restaurací Středočeského kraje podle XXII. ročníku celostátní ankety Maurerův výběr Grand Restaurant.

 

Šlechtické ubytování

12 zámeckých sídel, kde zažijete nadčasovou krásu šlechtického bydlení.

 

Střední Čechy za první republiky

Zajímavé výletní trasy do míst, která souvisejí s obdobím první republiky a s jejími osobnostmi.

Obrázky

37_cyklotrasy 59_cyklotrasy 14_screenshot_20190109-085201_tajemn koln 4_screenshot_20190109-085238_tajemn koln 45_screenshot_20190109-085201_tajemn koln 69_screenshot_20190109-085238_tajemn koln 5_draci portal 1_geofun_180x180 75_cesty a pam-etky 45_1.republika-titulka 10_yelechticke ubytovani titulka 37_01_milostnepribehy 19_gastro_titulka

Přílohy

Slechticke-ubytovani-CZ (8,2 MB) Slechticke-ubytovani-DE (7,9 MB) Slechticke-ubytovani-EN (8,0 MB) Stredni-Cechy-milostne_CZ (1,0 MB) Stredni-Cechy-milostne_DE (803,8 kB) Stredni-Cechy-milostne_EN (891,6 kB) Gastonomicke zazitky_EN (249,8 kB) Gastonomicke zazitky_CZ (2,0 MB) 1.republika-EN (5,3 MB) 1.republika-DE (5,3 MB) 1.republika-CZ (5,5 MB)