OTEVŘENÁ ULICE - Náplavková | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

OTEVŘENÁ ULICE - Náplavková


Termín: 28.06.2017 17:05 - 28.06.2017 21:00
Místo: Kolín

Než se rozutečete na letní víkend plný akcí, ještě si zapište do kalendáře datum 28.6. v 17 hodin - Otevřená ulice&Náplavka a nezapomeňte šířit mezi sousedy.
Léto to rozjelo naplno, takže není na co čekat a jdeme ven. Jak jsme již informovali, letošní léto bude patřit řece a parkům. 28.června, pár dní před začátkem prázdnin, vyrážíme na první letní zastávku - Náplavková. Kdo netuší, najdete ji pod starým mostem na zálabské straně a má zažitý název Podskalského nábřeží. 
Pojďte si s přáteli sednout k řece a probrat, jaké budou letošní prázdniny, třeba vymyslíte plán, jak je strávit spolu. A můžete navštívit otevřenou Práchovna, pro děti je připraven program "Není město, jako město" od Nadace Proměny Karla Komárka, hudba v podání MiG 9 Babočka Band, vernisáž Kima Houdka, dorazí Kostlivci ve skříni, takže možnost dobře nakoupit letní hadříky a podpořit dobrou věc. Jídlo a pití snad netřeba zmiňovat. A pak je na plakátu "možná" a "uvidíme". A pokud klapne alespoň jedno z toho, tak něco uvidíte!

parta Otevřené ulice


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

Otevřená ulice_jízdní řád