Blešák na vzduchu potřetí a opět s novinkou | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Blešák na vzduchu potřetí a opět s novinkou


Termín: 15.06.2017 16:00 - 15.06.2017 18:00
Místo: Komenského park

Začíná být tradicí, že třetí čtvrtek v měsíci, tentokrát 15. června, se v Komenského parku koná Blešák na vzduchu. Kromě možnosti prodat nepotřebné věci z vlastních domovů, výhodně koupit pro radost i pro užitek, přinese opět něco nového. Tím je rozšíření spolupráce s Farní charitou Kolín. Tentokrát může po dobu konání kdokoli, nejen účastníci blešáku, přinést a darovat charitě drogérii, čistící prostředky, lůžkoviny, ručníky, oblečení, obuv, vybavení domácnosti, nádobí, v podstatě cokoli vhodného pro fungování domova. Vše čisté, funkční a zabalené např. v taškách. Organizátoři blešáku pak sbírku odvezou Farní charitě Kolín.

„Za rozšíření spolupráce jsme rádi. Dává to našim Blešákům na vzduchu další rozměr a stávají se tak ještě užitečnější,“ raduje se Zuzana Istenčinová, jedna z organizátorek.

Blešák na vzduchu je malý sousedský bazar, pohodové odpoledne v parku doplněné živou hudbou, doprovodným programem, občerstvením a kávou od Mefisto Café Kino 99.

V rámci doprovodného programu vystoupí od 16:15 do 16:45 kouzelník se svou kouzelnickou školičkou pro děti.

Další termín blešáku bude výjimečně ve středu 23. srpna, společně s Otevřenou ulicí, která se bude konat ve stejnou chvíli v Kmochově parku.

 

Za realizační tým, Zuzana Křivánková, Blešáky na vzduchu Kolín

www.facebook.com/blesaknavzduchukolin

e-mail: blesaknavzduchu@gmail.com

telefon: 722 436 550


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

blesi trh na vzduchu cerven