Eva Urbanová a Moravské klavírní trio | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Eva Urbanová a Moravské klavírní trio


Termín: 27.10.2018 19:00 - 27.10.2018 21:00
Místo: Městské divadlo Kolín

Pořad věnovaný k oslavám 100. výročí vzniku samostatné České republiky. Pořádá Město Kolín ve spolupráci s Městským divadlem v Kolíně.

První dáma české opery Eva Urbanová za doprovodu renomovaného Moravského klavírního tria zazpívá to nejlepší z oper světového repertoáru.

Eva Urbanová již bezmála dvacet let patří k největším hvězdám pražského Národního divadla a sklízí ovace v zahraničí včetně newyorské Metropolitní opery. Cena Thálie za Kostelničku v Janáčkově Její pastorkyni, americká cena Grammy za nahrávku Celeste Aida: Famous Opera Arias, v Torontu získala cenu Dora Mavor Moore, v roce 2003 byla Eva Urbanová jmenována Rytířem řádu umění a literatury Francie.

Moravské klavírní trio se objevuje na naší koncertní scéně od roku 1997. Za dobu své existence ansámbl absolvoval stovky koncertů v ČR i v zahraničí a je pravidelným hostem nejrůznějších hudebních festivalů. Soubor tvoří vyzrálé umělecké osobnosti, díky čemuž dospěl k charakteristickému hudebnímu projevu - dokonalé souhře a nezaměnitelnému expresívnímu výrazu, což je vysoce hodnoceno nejen odbornou kritikou, ale setkává se i s živým ohlasem široké hudební veřejnosti.

Eva Urbanová - soprán

Moravské klavírní trio: Jana Ryšánková - klavír, Jiří Jahoda - housle, Miroslav Zicha - violoncello

Vstupné: 450, 390, senioři nad 70 let 50% sleva v pokladně divadla

Koncert vyžaduje společenské oblečení.
 


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

LOGO_orez
Kolin_100 let_program_A4

Přílohy

Kolin_100 let_program_A4 (440,2 kB)