Turistické mobilní aplikace a geolokační hry | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Turistické mobilní aplikace a geolokační hry

PDF E-mail Print

KOLÍN V MOBILU

Mobilní aplikace pro občany Kolína

Kromě aktuálního přehledu kulturních, sportovních a společenských akcí pořádaných v Kolíně, novinek z Kolína a jízdních řádů Vám aplikace nabídne PRŮVODCE po kolínských památkách. Projděte si navržené prohlídkové trasy a dozvíte se vše o kolínských zajímavostech.

1. aplikaci si můžete stáhnout na stránce http://eternal.cz/kolin

2. vyhledáním Kolín v mobilu v Obchod Play (Android), App Store (iPhone) nebo Windows Store (WindowsPhone).

 

 

DARUMA Go!

Turistická a zároveň komerční aplikace - k dispozici je díky mobilní aplikaci stažené do vlastního telefonu nejen úplná legenda městských památek a zajímavostí, ale také podle jednotlivých kategorií uspořádaná nabídka ve městě dostupných služeb.

Google play

AppStore

 

TAJEMNÝ KOLÍN

Hra v rozšířené realitě

Informační panely u sedmi nejvýznamnějších míst a památek města jsou doplněny o hru v rozšířené realitě s názvem Tajemný Kolín. Po stáhnutí aplikace Tajemný Kolín do telefonu či tabletu a nasnímání konkrétního panelu ožije v telefonu rozšířená realita.  Na 3D modelech je třeba hledat dílky skládanky a vyluštit tajenku, zároveň se hráč dozví další zajímavou informaci nebo záhadu vážící se k danému objektu. Po splnění úkolů je možné vyzvednout si drobnou odměnu v jednom z informačních center nebo na Rozhledně Vodárna Kolín.

https://tajemny.kolinzije.cz/

 

 

KOLÍNSKÝ DRAČÍ PORTÁL 

Pomozte drakovi Vítkovi nalézt v Kolíně bájný dračí portál, který je vstupem do dračí říše. Jen tam se totiž může zbavit svého prokletí ... možná :)

Nově spuštěná geolokační hra, ve které hráči mají za úkol ve svém chytrém telefonu pomoci drakovi nalézt onen bájný portál, který je vstupem do dračí říše. Každý může tuto výzvu přijmout a zasloužit se o to, aby se Vítek zbavil svého prokletí. Stačí mít pouze k dispozici chytrý telefon, v něm staženou bezplatnou aplikaci GEOFUN a hru s názvem „Kolínský dračí portál“.

Start je v Kolíně před Radnicí.

webová prezentace hry:  www.geofun.cz/kolinsky-draci-portal/

 


Poslední úprava: 14.07.2021 14:16:33, Kateřina Tesařová

Obrázky

58_screenshot_20190109-085201_tajemn koln 41_screenshot_20190109-085238_tajemn koln 50_promo - velk-o1b 45_draci portal 62_geofun_180x180 64_tvm 28_kolin