Rada města Kolína vyjela do Štítar | mukolin.cz

Rada města Kolína vyjela do Štítar

Další z výjezdních zasedání Rady města Kolína se uskutečnilo 6. listopadu v příměstské části Štítary.
07.11.2017 13:09
(Aktualizováno: 7.11.2017 13:09)

V prostorách areálu chovatelů se členové Rady města Kolína spolu s vedoucími odborů MěÚ sešli zhruba s 25 obyvateli Štítar. V úvodu setkání informoval starosta Vít Rakušan a místostarostové Michael Kašpar a Tomáš Růžička o aktuálních investicích, které ve Štítarech probíhají. Hovořilo se o problematické propojce "horních" a "dolních" Štítar, investicích do fotbalu i o letošní nové vánoční výzdobě. Dalším tématem byla i hlučnost obchvatu. Na setkání s obyvateli Štítar byl přizván zástupce zhotovitele stavby obchvatu ŘSD, který se z jednání omluvil. Zástupci města přislíbili vypracování studie měření hluku i odborný posudek.

V následné diskuzi s občany se hovořilo o městské autobusové dopravě, problematické vlhkosti u fotbalového hřiště a také znovu o propojení dvou částí Štítar.

Poslední letošní výjezdní zasedání městské rady je naplánováno na 4. prosince v Sendražicích.

Oddělení marketingu a propagace

radas radas2 radas3 radas4 radas5