Kolín získal 3. místo v soutěži „Obec přátelská rodině a seniorům 2018“ | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Kolín získal 3. místo v soutěži „Obec přátelská rodině a seniorům 2018“

Město Kolín uspělo a umístilo se na třetím místě v soutěži, kterou vyhlašuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR pod názvem „Obec přátelská rodině a seniorům 2018“.
10.09.2018 11:34
(Aktualizováno: 19.9.2018 11:34)
Počet zhlédnutí: 603
PDF E-mail Print

Naše město ve své kategorii podle velikosti měst obsadilo významné třetí místo. Na druhém místě se umístilo Valašské Meziříčí a první místo získal Rožnov pod Radhoštěm.  

"Výsledek soutěže je pro nás především hodnocením, že vytváříme v našem městě pro seniory přátelské prostředí a daří se nám úspěšně realizovat zajímavé a seniory navštěvované volnočasové aktivity, mezi které patří například mezigenerační setkávání, kulturní akce, aktivity pro informovanost seniorů, setkávání v rámci klubů pro seniory nebo také prevence a další. Díky třetímu místu získáváme neinvestiční dotaci ve výši 600.000,- Kč, která podpoří právě různé aktivity pro seniory v našem městě.  Máme z daného umístění velkou radost a příští rok věříme, že naše město se umístí ještě lépe.", uvedl PhDr. Tomáš Růžička, místostarosta města Kolín.

MěÚ Kolín
Oddělení marketingu a cestovního ruchu