Fotografická soutěž - Kouzlo stáří - odevzdání prací prodlouženo do 30. září | mukolin.cz

Fotografická soutěž - Kouzlo stáří - odevzdání prací prodlouženo do 30. září

Město Kolín vyhlašuje fotografickou soutěž pro studenty základních, středních a vysokých škol na téma "Kouzlo stáří"
11.09.2019 12:44
(Aktualizováno: 11.9.2019 12:44)

Pod záštitou místostarosty Michala Najbrta a radníhoTomáše Růžičky vyhlašujeme tradiční fotografickou soutěž, a to ve dvou věkových kategoriích:

1. základní školy (a odpovídající ročníky víceletého gymnázia)

2. střední a vysoké školy (do věku 25 let)

Termín a místo odevzdání prací: do 30. září 2019, podatelna MÚ Kolín

Soutěžní podmínky:

- formát A4 nebo A3

- fotografie musí být anonymní, nepodepsaná, na zadní stranu uveďte pouze název práce

- do uzavřené obálky k fotografii přiložte: jméno a příjmení, věk, bydliště, škola, třída, kontaktní informace: email, telefonní číslo (pokud nemáte, tak na rodinného zástupce) Obálku nadepište jménem a kategorií zařazení

Členy hodnotící odborné poroty jsou: Josef Čáslava, Jaromír Novotný, Petr Hejcman, Tomáš Růžička, Michal Najbrt, Hana Morová a Kristýna Šultová.

Plakat_Soutez-Kouzlo-strari_A3_K2_upr