Studie regenerace panelového sídliště – ulice Moravcova, Kremličkova | mukolin.cz

Studie regenerace panelového sídliště – ulice Moravcova, Kremličkova

Město zveřejňuje studii regenerace veřejného prostoru na sídlišti v okolí ulic Moravcova, Kremličkova, Březinova.
09.07.2019 09:01
(Aktualizováno: 9.7.2019 09:01)

V současné době probíhá rekonstrukce ulic Moravcova a Březinova, jejíž výsledkem je zejména zkapacitnění parkovacích míst. Rozsáhlá stavební akce si bohužel vynutila kácení některých vzrostlých stromů. Touto akcí investice do veřejného prostoru v této lokalitě nekončí, výhledově město plánuje celý zelený prostor oživit a nabídnou kvalitnější místo, ve kterém se budou občané cítit dobře. Studie ukazuje možnou cestu – doplněním pěšin, stromů, keřů, mobiliáře, míst k posezení a odpočinku i cvičících strojů pro aktivnější. Studie slouží jako podklad pro další jednání o výsledné podobě veřejného prostoru a k výhledovému dopracování do podoby dokumentace pro provedení stavby.

RPS+KOLIN+MORAVCOVA (13,1 MB)