V Kutné Hoře probíhá soutěž pro občany Kutnohorska a Kolínska | mukolin.cz

V Kutné Hoře probíhá soutěž pro občany Kutnohorska a Kolínska

Máte v Kutné Hoře oblíbenou restauraci, kavárnu, hospůdku, bar či rychlé občerstvení? Jste z Kutnohorska, nebo z Kolínska? Zapojte se do soutěže a získejte svou útratu zpět.
24.07.2020 10:09

Podmínkou účasti v soutěži je vyplněný formulář s doložením dvou účtenek s útratou částky v souhrnné hodnotě převyšující 500 Kč (v součtu a včetně DPH) v min 2 různých podnicích (restauracích, kaváren, barů, hospod a rychlých občerstveních) na území Kutné Hory. Účtenky nemusí být registrovány v systému EET. Dne 26. 9. v rámci Svatováclavských slavností bude vylosováno 50 výherců, kteří svou útratu získají zpět. Maximální částka vyplacená na jeden soutěžní formulář je 1000 Kč a počet podaných soutěžních formulářů není omezen. Čím více vyplněných formulářů, tím vyšší šance na výhru.

Podmínkou účasti v soutěži je trvalé bydliště v okresu Kutná Hora a KolíSoutěžní voucher je možné stáhnout zde: destinace.kutnahora.cz/d/soutez-ochutnejte-kutnou-horu-a-vyhrajte

Soutěž probíhá do 20. 9. 2020 a data vystavení účtenek musí odpovídat období od 20. 6. 2020 do 20. 9. 2020.

Vyplněné formuláře s účtenkami se odevzdávají na Informačním centrum města Kutná Hora, Palackého náměstí 377/5 do 21. 9. 2020.

Ochutnejte Kutnou Horu

Soutěžní formulář_Ochutnejte Kutnou Horu a vyhrajte! (8,8 MB)